До Дня Конституції Донецька обласна Батьківщина провела тематичну зустріч «Роль молоді у суспільно-політичному житті країни»

Під час якої були обговорені питання та болі молоді, їх очікування від держави та їх бажання діяти задля майбутнього країни та кожного з них.

До Дня Конституції Донецька обласна Батьківщина провела тематичну зустріч «Роль молоді у суспільно-політичному житті країни», фото-1 До Дня Конституції Донецька обласна Батьківщина провела тематичну зустріч «Роль молоді у суспільно-політичному житті країни», фото-2 До Дня Конституції Донецька обласна Батьківщина провела тематичну зустріч «Роль молоді у суспільно-політичному житті країни», фото-3

Вітаємо з Днем Конституції України! Сьогдні Основний закон нашої держави святкує своє 25-річчя. Саме Конституція гарантує кожному громадянину права та свободи. Тільки разом ми можемо сформувати вільне та справедливе суспільство, потужну та заможну державу, що побудована на основах європейської демократії. Щиро бажаємо Вам бадьорості та впевненості в безхмарному майбутньому нашої держави!

З найщирішими побажаннями, Донецька обласна партійна організація ВО"Батьківщина"

До Дня Конституції Донецька обласна Батьківщина провела тематичну зустріч «Роль молоді у суспільно-політичному житті країни», фото-4
ВО"Батьківщина"
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии