• Головна
  • Після звільнення маріупольські чиновники потрапляють в Покровськ
14:17, 23 червня 2021 р.
Надійне джерело

Після звільнення маріупольські чиновники потрапляють в Покровськ

Маріупольські чиновники після звільнення зі своїх посад через деякий час "виринають" у Покровську на не менш високих кріслах.

Після звільнення маріупольські чиновники потрапляють в Покровськ, фото-1

Сергій Коваль з 2016 по 2020 рік був головним інженером КП "Маріупольміськводоканалу". А після звільнення звідти з січня 2021 року директор Сергій Коваль є директором КП "Покровськводоканал".

Після звільнення маріупольські чиновники потрапляють в Покровськ, фото-2

Максим Батенко з 2010 по 2018 рік працював керівником Маріупольського РЕМ (електромережі), був депутатом VII скликання (попереднього) Маріупольської міської ради. У січні 2021 року став керівником КП "Покровськтепломережа".

Нагадаємо, що у 2020 році син Максима Батенка був підозрюваний у справі побиття поліцейського. Тоді ж у Максима Батенка вимагали 7,5 тис. доларів за звільнення сина від розслідування.

Після звільнення маріупольські чиновники потрапляють в Покровськ, фото-3

Дмитро Візенков з 2016 по 2019 рік займав у Маріуполі посаду начальника управління з питань підтримки та розвитку ОСББ ДРЖКІ та був депутатом попереднього скликання Маріупольської міськради.

До 2016 року Дмитро Візенков був директором БК "Молодіжний" та керував парками міста. Тоді ж його підозрювали в корупційних схемах та відкрили справу, проте прокуратура так і не притягла його до відповідальності.

З січня 2021 року Візенков працює начальником житлово-комунального відділу Покровська.

Після звільнення маріупольські чиновники потрапляють в Покровськ, фото-4

Олександр Добровольський з 2011 по 2017 рік працював директором Департаменту міського майна Маріуполя. З його ім'ям пов'язані скандали при покупці містом квартир та будинків, а також лобіювання інтересів окремих осіб при розподілі соціального житла.

З січня 2021 року Олександр Добровольский назначений директором департаменту фінансово-економічної політики та управління активами Покровської міської ради.

Олена Птушкоколишня заступниця керівника Головного управління містобудування та архітектури Маріуполя, у якому працювала до 2020 року. 

З 2021 року Птушко очолює відділ містобудування, архітектури та земельних відносин у Покровську.

Після звільнення маріупольські чиновники потрапляють в Покровськ, фото-5

Маргарита Ідрісова з 2016 по 2021 рік працювала співробітником Маріупольської міської ради: керівником відділу соціально-культурної діяльності міської ради, керівником відділу міжнародного співробітництва та протокольної роботи міської ради. З квітня 2021 року Ідрісова займає посаду заступника мера Покровська.

Ярослав Хотнянський був заступником мера Маріуполя Вадима Бойченка з 2016 по 2019 рік (на його місце потім призначили Аркадія Мешкова), а після звільнення почав займати аналогічну посаду у Покровську. Пробув першим заступником мера Покровська Хотнянський до серпня 2020 року. На місцевих виборах восени 2020 року Ярослав Хотнянський йшов першим номером у списку "Слуги народу" в депутати Покровської міської ради. Але після виборів він відмовився від депутатського мандату.

Після звільнення маріупольські чиновники потрапляють в Покровськ, фото-6

Олександр Дмитрієв очолював департамент розвитку житлово-комунальної інфраструктури (ДРЖКІ) Маріупольської міської ради за часів Юрія Хотлубея з 2010 по 2015 рік. Покинув свою посаду після великого корупційного скандалу, пов'язаного з розкраданням бюджетних коштів, виділених на відновлення будинків, які постраждали від теракту на Східному. Після обстрілу мікрорайону держава спрямувала великі гроші на ремонт покрівлі багатоповерхівок, які постраждали в результаті прямих влучень снарядів. Однак, у число будинків, які були "відремонтовані", внесли уцілівші будинки. Керував ремонтом - Олександр Дмитрієв.

Наразі він є депутатом Маріупольської міськради і паралельно працює першим заступником мера Мирноградської міської ради (біля Покровська).

Залишається здогадуватися, що ж такого відбулося у Покровську на початку 2021 року, що так багато маріупольських чиновників отримали там роботу.

Читайте також: Живут всего за 20 тысяч грн в год! Как депутаты из Мариуполя зарабатывают на жизнь

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Мариуполь #Покровск

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
ужас
23 червня 2021 р., 15:27
Мера им не надо. Пусть возьмут
panaev
23 червня 2021 р., 16:42
Смотрите карту, города присутствия метинвеста....шахтоуправление Покровское! ****а! Гугл знает все! Если у нас с вами, есть актив 2 завода в городе N, то было бы логичным и городок держать. Ну типа Чтобы слябы можно по городу возить и т.д. Вот коммуняки были и то до этого не додумались!
panaev
23 червня 2021 р., 16:44
Это ползучая гидра! Это своего рода сращивание государства и олигархии! Мичурин отдыхает, йопта. 
panaev
23 червня 2021 р., 16:45
Что-то вы про Вадика прожекты не пишете mrplcity ажжж ваще...такие дифирамбы поет....мама дорогая!
panaev
23 червня 2021 р., 16:47
https://www.google.com/amp/s/interfax.com.ua/news/economic/728200-amp.html
live comments feed...