Як курортне село Юр’ївка пережило негоду, — ФОТО, ВІДЕО

Вночі з 16 на 17 червня стихія бушувала не лише в Маріуполі, але й в селах Маріупольського району. Одним з таких сіл є Юр‘ївка, де град побив всі рослини на городах мешканців.

Юр‘ївка знаходиться в 35 км від Маріуполя та входить у Мангушську селищну територіальну громаду, яка входить до Маріупольського району. Тут злива почалася після восьмої години вечора і йшла до п’ятої ранку.

За майже 9 годин дощу випала більш ніж місячна норма опадів, вода досі (через 1,5 дні після зливи) стоїть у городах селян.

Як курортне село Юр’ївка пережило негоду, — ФОТО, ВІДЕО, фото-1

Від надмірної кількості дощової води у багатьох будинках в Юр’ївці почали протікати покрівлі.

Так само, як і в Маріуполі, під час зливи почав йти град. Він наніс величезної шкоди городнім культурам. Град побив як фруктові дерева, так і огірки, помідори, кабачки, виноград та інші рослини, а також квіти. «Це якийсь жах! Стільки праці покладено даремно. За все життя ніколи ще такої зливи з градом не бачила, щоб оце весь город побило», — бідкається 70-річна мешканка Юр‘ївки пані Надія.

Як курортне село Юр’ївка пережило негоду, — ФОТО, ВІДЕО, фото-2 Як курортне село Юр’ївка пережило негоду, — ФОТО, ВІДЕО, фото-3 Як курортне село Юр’ївка пережило негоду, — ФОТО, ВІДЕО, фото-4

Потоки води нанесли у двори жителів Юр’ївки багато бруду.

Як курортне село Юр’ївка пережило негоду, — ФОТО, ВІДЕО, фото-5

У селі також проблеми з електропостачанням, яке зникло ще з вечора 16 червня. За словами мешканців, у центрі Юр‘ївки порвало електричні дроти. Станом на 18 червня їх відновлено, проте світла у селян ще немає.

Як повідомляють у прес-службі ДТЕК, аварійні роботи проводяться і вночі, проте поки що не вдається усунути неполадки.

Читайте також:

Под Мариуполем прорвало плотину. Какой ущерб нанесла большая вода,- ВИДЕО

Страшенно красиво. Блискавка очима маріупольців, — ФОТО, ВІДЕО

Мариуполь Юрьевка непогода
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии