• Головна
  • Поліцейські Маріуполя допомогли по відео-зв'язку жінці, яка стікала кров'ю, - ФОТО
11:07, 10 червня 2021 р.
Надійне джерело

Поліцейські Маріуполя допомогли по відео-зв'язку жінці, яка стікала кров'ю, - ФОТО

8 червня поліцейські Маріуполя надали невідкладну швидку допомогу жінці по відео-зв'язку.

Маріупольчанка отримала травму ноги і не могла додзвонитися у швидку допомогу через перебої на лінії "103", які сталися унаслідок непогоди. Тому жителі зверталися до груп поліції у соцмережах з проханням надати допомогу чи сповістити швидку.

Поліцейські Маріуполя допомогли по відео-зв'язку жінці, яка стікала кров'ю, - ФОТО, фото-1

Одне з таких повідомлень помітили інспектори патрульної поліції Маріуполя зі зв’язків з громадськістю. Жінка надіслала коротке відео, на якому було видно відкриту рану на нозі, з якої сильно сочилася кров. Поки черговий поліцейський надсилав виклик медикам, патрульні зв’язалися із заявницею через відео-зв’язок та з’ясували, що першу допомогу потерпілій може надати тільки сусідка.

Поліцейські Маріуполя допомогли по відео-зв'язку жінці, яка стікала кров'ю, - ФОТО, фото-2

Патрульний Роман Щома консультував сусідку травмованої жінки, як розмістити потерпілу, спинити кровотечу та допомогти до приїзду лікарів. Сам же Роман Щома нещодавно став добровільним рятувальником маріупольського осередку Мальтійської служби допомоги.

Читайте також: Потерялась. В Мариуполе полицейские помогли 90-летней пенсионерке вернуться домой, - ФОТО

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Мариуполь #полиция

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
ombra
10 червня 2021 р., 11:15
В мае такой непогоды не было, но тоже в скорую невозможно было дозвониться, пришлось ехать самомтоятельно. А на скорой просто не отвечали на звонок.. кому совсем плохо можно заворачиваться в простыню и медленно ползти на кладбище,
Spotlight LOL
10 червня 2021 р., 14:23
Спасибо большое за помощь! А особенно Роману, за то что не растерялся и взял на себя ответственность за помощь другому человеку!  Больше помощи другим людям - лучше будет мир! Лучше будем Мы!
ombra
10 червня 2021 р., 15:52
Вообще наши полицейские , на фоне многих других городов, выглядят намного лучше. Может быть не все , но в массе своей все равно ребята молодцы. 5 мая я не смог дозвониться в скорую , приехал в деж. больницу и видел как парни из полиции привезли девушку с травмой. С левого берега на 17-й. Тоже не смогли дозвониться, взяли в машину, не побоялись что все будет в крови. Доставили в приемный покой , помогли перегрузить на носилки.      Да и в работе патрульки не наблюдается так называемых "качель" на дороге , какие частенько практикуются в других городах.  Парни , держите марку, не становитесь полицаями, будьте полицейскими, чтобы никто не мог сказать о вас ничего плохого. Пускай наш Марик станет городом, в котором полиция работает для людей, а не люди для полиции !!!
live comments feed...