• Головна
  • Літо прийшло… Ціни на газ тануть!!!
15:01, 4 червня 2021 р.
Новини компаній

Літо прийшло… Ціни на газ тануть!!!


Літо прийшло… Ціни на газ тануть!!!

З серпня минулого року в Україні почав працювати вільний ринок природного газу для населення. Відтоді кожен споживач отримав можливість самостійно обирати постачальника з найбільш зручними та вигідними умовами для себе. Таких компаній, що мають ліцензію на поставку газу на території України, налічується понад 600. Тож виникло перше питання, як обрати надійного постачальника серед такої кількості компаній?

В травні цього року відбувся автоматичний перехід всіх споживачів на умови постачання природного газу за базовою річною пропозицією, оприлюдненою їх постачальниками. Поряд з цим постачальники пропонують і інші комерційні цінові пропозиції (місячні, квартальні, сезонні та інші). Тож виникає друге питання, як зекономити і не переплачувати за газ?

В умовах зростаючих цін на ринку блакитного палива всі ці питання стають ще більш актуальними.

Наша відповідь на всі ці питання - довіряйте газопостачання Вашої оселі досвідченим професіоналам своєї справи у Вашому рідному місті!!

ТОВ «МАРГАЗ» зареєстроване у м.Маріуполі в 2006 році і вже 11 років успішно працює, як постачальник природного газу, має довгострокові газові контракти.

Літо прийшло… Ціни на газ тануть!!!, фото-1

За цей час нашими партнерами стали понад 400 підприємств, установ та організацій, які вже оцінили нашу надійність, відповідальність та оперативність в роботі.

З грудня минулого року наша компанія почала працювати з населенням і наш пріоритетний принцип роботи в цьому напрямку - це індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Ми допомагаємо вирішувати складні ситуації, завжди враховуємо всі обставини, максимально спростили процедури взаємодії, створюємо зручні умови та робимо вигідні пропозиції.

ТОВ «МАРГАЗ» знижує ціну на природний газ для побутових споживачів!!! На умовах постачання за місячною комерційною пропозицією ціна газу в червні 2021р. - 8,75 грн/м3 з ПДВ.

За даними minfin.com.ua, ТОВ «МАРГАЗ» є єдиною компанією в переліку постачальників України, що знизила ціну газу на червень 2021 року, всі інші - або залишили ціни на попередньому рівні, або навіть підвищили.

Також ми пропонуємо і інші цінові пропозиції на природний газ для населення (більш детальна інформація про умови цінових пропозицій на сайті: http://tovmargaz.com.ua/cinovi-propozicii:

  • на умовах сезонної комерційної пропозиції ціна газу не змінюється протягом сезону (літо, осінь, зима, весна) і в період червень - серпень 2021р становить 9,00 грн/м3 з ПДВ;
  • на умовах базової річної пропозиції ціна газу не збільшується протягом 12 місяців і в період з травня 2021р по квітень 2022р становить 9,75 грн/м3 з ПДВ.

Таким чином, вартість куба газу, відповідно до річної пропозиції, фіксована і Ви зможете застрахувати себе від коливань цін на ринку. Також річна пропозиція дозволить Вам більш якісно розподіляти та прогнозувати витрати на комунальні послуги. Місячна та сезонна пропозиції для тих, хто звик постійно стежити за змінами ціни, або бажає оперативно реагувати на сезонні коливання ринку природного газу.

З 1 травня 2021р споживач отримав право самостійно обирати прийнятну для нього цінову пропозицію по постачанню природного газу та переходити з базової річної пропозиції на інші комерційні пропозиції, що пропонуються постачальниками.

Для багатьох споживачів поки не зовсім зрозуміла процедура зміни постачальника та переходу на іншу цінову пропозицію, тому у них виникає недовіра, сумніви, страх. І це звичайна практика для першого року роботи вільного ринку. Але Ви завжди можете звернутися до нас за консультацією та допомогою через зворотній зв'язок на сайті: tovmargaz.com.ua, або по телефону: (098)184-60-99, (098)184-61-04, (098)184-68-18, (098)184-68-48, (098)189-56-00, або завітати до абон.дільниць, що знаходяться в чотирьох населених пунктах:

  • м.Маріуполь вул.Миколаївська, 16 (1 поверх 1 корпусу, вхід з торця),
  • м.Маріуполь вул.Кронштадська, 11;
  • смт.Сартана вул.Соборна, 56;
  • пгт.Мангуш вул.Почтова, 5/А;
  • смт.Нікольське вул.Пушкіна, 81

Для зміни діючих умов постачання (переходу на іншу цінову пропозицію), Вам необхідно зробити лише три прості кроки:

1. Заповнити заяву-приєднання до договору постачання природного газу. Бланк заяви Ви можете взяти за цим посиланням: http://tovmargaz.com.ua/f/connect_margaz.pdf або на абон.дільницях.

2. Залишити заяву-приєднання нам у спеціальних скриньках на абон.дільницях або АГЗС «PeGas» в м.Маріуполі (вул.Флотська, 208; Запорізьке шосе, 39; 7 проїзд, 1; пр.Карпова, 55).

3. Дочекатися SMS-повідомлення з підтвердженням дати переходу.

ТОВ «МАРГАЗ» надає всім своїм споживачам, що оформили заяву-приєднання до спільного публічного договору постачання природного газу населенню, наступні переваги і гарантії:

1. Надійно постачати природний газ в необхідній кількості для забезпечення побутових потреб.

2. Завчасно оприлюднювати на власному сайті tovmargaz.com.ua всі умови цінових пропозицій по постачанню природного газу і дотримуватись їх, протягом визначеного терміну дії.

3. Направляти споживачам рахунки за природний газ щомісяця на поштову адресу - до 20-го числа місяця, наступного за місяцем постачання.

4. Приймати оплату за природний газ по факту споживання - до 25 числа місяця, наступного за місяцем постачання (без рекомендованих авансових платежів).

5. Надавати допомогу і всебічне сприяння при утворенні простроченої заборгованості і при з’ясуванні розбіжностей у об’ємах споживання, спільно з Оператором ГРМ.

6. Надати можливість дистанційно звіряти обсяги і розрахунки, формувати рахунки на оплату та акти звірки в особистому кабінеті споживача на сайті: tovmargaz.com.ua

7. Зберегти номер особового рахунку, звичний при розрахунках з ПАТ «Маріупольгаз».

8. Приймати оплату рахунків за природний газ без комісії в усіх відділеннях АТ«УКРПОШТА», у касах на АГЗС «PeGas», у касах на абон.дільницях (одночасно з оплатою послуги ПАТ «Маріупольгаз»).

9. Приймати платежі за природний газ онлайн через системи інтернет-банкінгу «ПУМБ-онлайн» (без комісії), «ПРИВАТ24» та «ОЩАД24/7» (комісія за тарифом банку) та безконтактно через платіжні термінали банків-партнерів: «ПУМБ», «ОЩАДБАНК», «ПРИВАТБАНК» (комісія за тарифом банку).

10. Приймати до уваги всі звернення та пропозиції з покращення обслуговування, що отримані від споживачів на електронну пошту: [email protected].

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ТОВ «МАРГАЗ» #ціна газу в червні 2021р. - 8 #75 грн/м3

live comments feed...