• Головна
  • На сторожі жіночого здоров'я — лікар-гінеколог
Новини компаній
17:10, 10 червня 2021 р.

На сторожі жіночого здоров'я — лікар-гінеколог

Новини компаній

 Візит до гінеколога з ранньої юності й до пізньої старості більшість жінок відкладають в найдовшу шухляду. Однак регулярність оглядів і дотримання всіх лікарських рекомендацій позитивно впливає на ставлення жінки до такого лікаря.

Отримати консультацію досвідченого гінеколога можливо в медичному центрі «ОН Клінік Маріуполь». Підхід лікарів медичного центру якісно відрізняється — тут вас завжди зустріне ввічливий персонал, вам не доведеться сидіти в черзі, чекаючи прийому лікаря — запис ведеться заздалегідь, на кожну пацієнтку відводиться потрібна кількість часу, щоб провести повноцінний огляд і відповісти на всі питання, що цікавлять.

Про безпеку пацієнтки на прийомі у лікаря-гінеколога твердять на кожному кроці. У медичному центрі «ОН Клінік Маріуполь» мінімізовані всі ризики інфікування жінки під час прийому. Ми використовуємо одноразовий інструмент. Все це гарантує жінці інфекційну безпеку.

Після детальної діагностики, потрібно подумати про вибір способу лікування. У медичному центрі «ОН Клінік Маріуполь» лікарі використовують максимально малоінвазивні методики позбавлення від таких захворювань як: ерозія шийки матки, дисфункції яєчників, запальні й не запальні захворювання органів малого таза, менструальні дисфункції і т.д.

Для лікування ерозії використовують інноваційний і щадний метод радіохвильової терапії. Перевагами даного методу є: відсутність болю під час процедури, мінімальна тривалість (всього кілька хвилин), після процедури не залишаються шрами і рубці, дає прекрасні результати в боротьбі з ерозією.

 Щоб поставити правильний діагноз, необхідна попередня ретельна діагностика. Саме для цього первинний прийом гінеколога в медичному центрі «ОН Клінік Маріуполь» містить:
1. Збір анамнезу
2. Загальний огляд
3. Огляд молочних залоз
4. Піхвові обстеження
5. Мікроскопію урогенітального мазка
6. Цитологічне дослідження
Прийом ведуть фахівці з багаторічним досвідом роботи, які вже встигли заслужити довіру і визнання, як в медичних колах нашого міста, так і серед пацієнток. Позбавтеся від стереотипу, що приватна медицина — це завжди дорого і неефективно разом з лікарями медичного центру
«ОН Клінік Маріуполь». І будьте здорові!
Запис за номером 0 800 30 17 30

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...