• Головна
 • УКРАЇНСЬКІ КОНОПЛІ ДЛЯ ЗДОРОВ'Я
Новини компаній
09:00, 1 червня 2021 р.

УКРАЇНСЬКІ КОНОПЛІ ДЛЯ ЗДОРОВ'Я

Новини компаній

Найкращий шматочок їжі – для дитини, любов,турботу,сон – для дитини. Так поводить себе на Землі все живе: і людина, і тварина, і рослина

Насіння – це дитина рослини. Все, що рослина отримала від землі,повітря,води – вона передала своєму насіннячку. Тому рослинне насіння – це справжній скарб, що містить вітаміни, біологично активні речовини,білок,цінні жири мінерали. Насіння – це одночас і їжа, і ліки. Це помітила людина, яка більш ніж 3 тисячоліття тому навчилась вичавлювати з насіння олію, перетирати зернятко до борошна.

Рослинна олія- це цінний дієтичний продукт, що попереджає розвиток багатьох хвороб нашого часу. Першу статтю з циклу «РОСЛИННІ ОЛІЇ ДЛЯ ЗДОРОВ'Я» ми присвятили рослині, яка добре знайома людям похилого віку – КОНОПЛІ.

В чому унікальність конопляної олії і борошна? З чого складається насіння конопель?

 • Ми всі чули про Омега кислоти і вважаємо, що отримати його можна тільки з риб'ячого жира. На жаль,маловідомо, що саме в конопляній олії ІДЕАЛЬНЕ співвідношення Омега 3-6-9 . Цей факт підтверджен науково і клінічно.Завдяки цьому, ОМЕГА кислоти саме з конопель засвоються на 100%! Саме з конопель ОМЕГА кслоти оказають свою потужну протизапальну дію на суглоби, судини, серце, підвищуть імунітет.
 • Конопляна олія містить багато вітамінів ( вся група В) мінерали (магній,залізо,фсфор,калій,кальцій, цинк,іод, хром,срібро, сірка та інш)
 • Конопляна олія містить пектин, що захищає слизову оболонку шлунка і кішковника від запалення ,відтворює мікрофлору кішковника, попереджає закрепи.
 • Конопляна олія містить Хлорофіл (через те ця олія зелена) , що забезпечує тканини киснем, і дає людині енергію.
 УКРАЇНСЬКІ КОНОПЛІ ДЛЯ ЗДОРОВ'Я      , фото-1

Конопляну олію треба приймати щоденно, по 1 ложці на день. «І що воно мені дасть?» - спитаєте ВИ! А ось що:

1. Дає велику кількість поживних речовин, що засвоюються на 100% (особливо це важливо на початку весни).

2. Знижує рівень холестерину, сприяє очищенню судин, покращує роботу серця.

3. Покращує стан волосся і шкіри, попереджує їх висиханню та віпадінню.

4. Дає енергію та витривалість, зміцнює імунітет при всіх різновидах його порушення ( від аутоімунних хвороб, алергії до імунодефицита)

5. Покращує роботу нервовою системи, тим самим знижує дратівливість, відновлю пам'ять, сон.

6. Позитивно впливає на ендокринну систему, особливо статеву, щитовидної залози, допомогає боротися з надмірною вагою.

Це все??? Ні, це не все. Завітайте до фітомагазину «БІОПАРТ» , поспілкуйтесь з нашими фахівцями, почніть застосовувати конопляну олію холодного пресування, конопляну косметику, конопляне борошно і протеїни і спробуйте, нарешті, стати здоровими і красивими. В цьому Вам допоможуть українські коноплі.

УВАГА!!! Весь червень діє знижка 10% на все, що зроблено з конопель!!! Від різноманіття якісних виробів з конопель очі розбігаються!

«БІОПАРТ» ЦЕНТР: пр.Нахімова 202; 096-548-99-16 ; 095-219-82-84

«БІОПАРТ» ЛІВИЙ БЕРЕГ: вул.130 Таганрозької дивизії 110; 097- 295-82-65

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Фитомагазин «Биопарт» #БІОПАРТ
live comments feed...