«Кино» про доменный цех комбината им. Ильича. Что не так с модернизацией, - ВИДЕО

«Кино» про доменный цех комбината им. Ильича. Что не так с модернизацией, - ВИДЕО

Модернизация доменного производства ММК им. Ильича продолжается. Однако есть несколько проблем. Метинвест отступил о своих первоначальных обещаний и изменил программу модернизации. 

Глава депутатской комиссии по вопросам экологии Максим Бородин снял видеоролик о реальном состоянии доменного производства ММКИ.

«Модернізація дійсно триває, АЛЕ Є НЕ ОДНО АЛЕ. 

1) нагадаю, що до кінця МИНУЛОГО року, доменна піч №2 повинна була бути модернізовною, або зупиненною ДО МОДЕРНІЗАЦІЇ. Замість цього компанія тишком-нишком отримала новий дозвіл на викиди, де змінила місцями піч №2 на №5 (остання дійсно робить більше викидів), але при цьому здвинула строк модернізації як мінімум НА ПІВ РОКУ!

2) до цих пір на доменному виробництві ММК немає ЖОДНОЇ повноцінної реконструкції ліварних дворів, а без цього, навіть маючі сучасні рукавні фільтри НЕМОЖЛИВО зібрати УСІ ВИКИДИ під час зливання чавуну! При цьому нам обіцяли за часів директора Зінченко саме повноцінну реконструкцію ливарних дворів і саме цим обгрунтовували перенос у часі модернізації доменного виробництва...

3) до цих пір немає рішення щодо уловлювання пилу на рудному дворі. Подивиться що коється при розвантаженні вагонів з шихтою!

В Маріуполі, завдяки тиску громадськості, компанією Метінвест дійсно робиться більше модернізацій, ніж в будь-якому іншому місті України, АЛЕ ми чекаємо на повноцінні модернізації, ЯКІ ДІЙСНО ВИРІШАТЬ ПРОБЛЕМУ ЗАБРУДНЕННЯ, а не просто будуть красиво виглядати в звітах компанії», - написал Бородин на своей странице в Фейсбук.

Мариуполь Метинвест
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии