Донецький державний університет внутрішніх справ: тут варто навчатись, щоб захищати!

На березі Азовського моря в одному з найпрогресивніших міст України -Маріуполі розташовано Донецький юридичний інститут МВС України. Це кузня поліцейських кадрів, адже саме тут готують професіоналів для роботи в сферах права, правоохоронної діяльності, а також економіки та управління.

28 квітня 2021 року інститут святкує своє 60 річчя. За цей час ДЮІ пережив багато подій: становлення, поступовий розвиток у Донецьку, передислокація інституту до Кривого Рогу та Маріуполя у зв’язку з військовою агресією на Сході України та вимушений стрімкий розвиток з самого початку. Донецький юридичний інститут нараховує більше 35 тисяч випускників, які успішно займаються улюбленою справою свого життя. Початок війни на Донбасі кардинально вплинув на хід історії ДЮІ, але сьогодні не про це.

Наразі інститут-ювіляр невпинно розвивається та рухається вперед завдяки потужній, амбітній та дружній команді. В ДЮІ залучаються найкращі викладачі-практики та створюється унікальне середовище для здобувачів та здобувачок вищої освіти. 23 доктора наук, 13 професорів, 40 доцентів, 90 кандидатів наук, серед них прізвища відомі далеко за межами нашої держави. І всі вони активно працюють та розвиваються у закладі вищої освіти.

Протягом всього цього часу колектив закладу вищої освіти наполегливо працював на науково-педагогічній ниві України, гордо ніс славетні традиції відомчої юридичної освіти системи Міністерства внутрішніх справ України та, незважаючи на непрості умови сьогодення, своєю наполегливістю, самовідданістю та завзятістю реалізував найамбітнішу мету усіх інститутів – отримав статус Університету!

28 квітня 2021 року Донецький юридичний інститут МВС України став Донецьким державним університетом внутрішніх справ!

«Ми пишаємось своєю славетною історією! Наш звитяжний шлях – приклад мужності та сили колективу, який здолав усі перепони, залишився вірним Присязі та рідній Україні! Донецький державний університет внутрішніх справ – єдиний заклад зі специфічними умовами навчання на теренах Донеччини. Інноваційна спрямованість, сучасні технології, новаторські проєкти, які реалізує наш Університет, дозволяють нам із впевненістю дивитись у майбутнє! Професіоналізм, гідність, системність, наступальність – наші принципи, відступити від яких нас не змусять ні обставини, ні час»! – наголошує перший ректор Університету, професорСергій Вітвіцький.

Приєднуйся до родини Донецького державного університету внутрішніх справ у 2021 році – році 60-річчя закладу вищої освіти зі специфічними умовами навчання!

Донецький державний університет внутрішніх справ: тут варто навчатись, щоб захищати!, фото-1 Донецький державний університет внутрішніх справ: тут варто навчатись, щоб захищати!, фото-2 Донецький державний університет внутрішніх справ: тут варто навчатись, щоб захищати!, фото-3 Донецький державний університет внутрішніх справ: тут варто навчатись, щоб захищати!, фото-4
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии