П'яна Вишня: відтепер у Маріуполі на проспекті Миру, 62!

 П'яна Вишня: відтепер у Маріуполі на проспекті Миру, 62!

Нарешті концептуальний кафе-бар "П'яна Вишня" відчинить свої двері 16 квітня о 15:00 за адресою проспект Миру, 62(орієнтир: навпроти центрального входу до Драмтеатру)

Заклади проекту "П'яна Вишня" належать львівській мережі: "Холдинг емоцій "!FEST". На даний момент мережа налічує 28 закладів по Україні, 3 - у Польщі та 1 - у Молдові. Заклад у Маріуполі буде 29 закладом даного проекту в Україні.

У "П'яній Вишні" ви не знайдете звичного для всіх ресторанів меню: тут можеш скуштувати лише монопродукт - ту саму, знану ліпшу львівську настоянку та десерти до неї. Ліпша львівська настоянка - продукт, до складу якого входять лише три компоненти: відбірні вишні, коньячний спирт та цукор. Унікальна технологія приготування продукту робить смак настоянки в міру солодким.

 П'яна Вишня: відтепер у Маріуполі на проспекті Миру, 62!, фото-1  П'яна Вишня: відтепер у Маріуполі на проспекті Миру, 62!, фото-2  П'яна Вишня: відтепер у Маріуполі на проспекті Миру, 62!, фото-3  П'яна Вишня: відтепер у Маріуполі на проспекті Миру, 62!, фото-4  П'яна Вишня: відтепер у Маріуполі на проспекті Миру, 62!, фото-5  П'яна Вишня: відтепер у Маріуполі на проспекті Миру, 62!, фото-6

Заходь з колєгами та коліжанками до нового концептуального закладу на театральній площі, навпроти Драму, за адресою: проспект Миру, 62!
Вишнівка - напій смачний, п'ється легко - забирає швидко.

Придбати вишневу настоянку можна на розлив або у пляшках, об'ємом від 0,1 л до 1 л. В форматі to go вишнівку можна придбати порційно від 50 мл. В холодний сезон - можна скуштувати гарячою. З десертів в меню є чорний шоколад з вишнями, фруктова пастила, сир, цукерки: мармелад в шоколаді та вишня в шоколаді, вишневі льодяники.
Графік роботи закладу:
З понеділка по неділю з 11:00 до 24:00
Телефон закладу +380(96)955-22-55

Детальніше про ліпшу львівську настоянку.

П'яна Вишня у Instagram.

настойка вишневка пьяная вишня пьяна вишня кафе бар отдых досуг где провести время куда сходить настойки на вынос
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии