“Озеленення планети”: на Донеччині висадили більше 200 тисяч саджанців (ФОТО)

Сьогодні, 10 квітня, у рамках глобального екологічного проекту "Озеленення планети" у Донецькій області відбулася акція з висадки дерев. У заходах взяли участь депутати від політичної партії “За майбутнє”.

Зазначимо, що акція передбачає висадження мільйона дерев за один день у 100 країнах світу, у тому числі й у кожній області Україні. У всьому світі сьогодні мали висадити мільйон дерев за добу.

Співорганізатором акції в Донецькій області став народний депутат України, голова обласної організації партії “За майбутнє” Дмитро Лубінець.

“Донеччина - це не просто регіон, який боронить нашу незалежність. Це регіон, який серед тих, що має найбільші екологічні проблеми. Ми маємо всіляко залучати людей до боротьби за покращення екології на нашій малій батьківщині, зокрема, до висаджування дерев… Об'єднуємося, щоб робити гарну справу заради наших дітей, нашого спільного майбутнього”, - зазначив нардеп у дописі на Фейсбук.

“Озеленення планети”: на Донеччині висадили більше 200 тисяч саджанців (ФОТО), фото-1 “Озеленення планети”: на Донеччині висадили більше 200 тисяч саджанців (ФОТО), фото-2 “Озеленення планети”: на Донеччині висадили більше 200 тисяч саджанців (ФОТО), фото-3

Серед представників політичної сили до акції долучилися депутати Волноваської райради Марина Бережанська, Федір Мороз, Іван Вервейко, Валентина Вервейко, Рудік Саркісян, депутати Хлібодарівської сільської ради Інна Войтенко, Лілія Макар, Людмила Пригонець, Лідія Остроушко, Михайло Бурнадзе, депутати Великоновосілківської селищної ради Андрій Халабузар, Євген Кіруцак, депутати Нікольської селищної ради Іван Челбарах, Наталія Проценко, Анжела Ханча, а також депутатка Мангушської селищної ради Наталія Пархоменко.

“Озеленення планети” – це глобальний екологічний проект, який має на меті об’єднати людей навколо питань відновлення екології. Мета ініціативи на наступні 3 роки - висадка 100 млн дерев по всій планеті і поширення цієї теми серед усіх верств населення, аби змінити екосвідомість людей для шанобливого ставлення до природи.

Заходи проведено з дотриманням карантинних норм та в індивідуальному порядку висадження дерев.

Зазначимо, що у місті Волноваха в рамках проекту депутатами від політичної партії “За майбутнє” був піднятий найбільший прапор України в регіоні.

Окрім цього, у Волновасі стартував “Жіночий десант” (безкоштовні курси із самооборони) за ініціативи Жіночого руху партії “За майбутнє”.

“Озеленення планети”: на Донеччині висадили більше 200 тисяч саджанців (ФОТО), фото-4 “Озеленення планети”: на Донеччині висадили більше 200 тисяч саджанців (ФОТО), фото-5 “Озеленення планети”: на Донеччині висадили більше 200 тисяч саджанців (ФОТО), фото-6 “Озеленення планети”: на Донеччині висадили більше 200 тисяч саджанців (ФОТО), фото-7 “Озеленення планети”: на Донеччині висадили більше 200 тисяч саджанців (ФОТО), фото-8
партія “За майбутнє” Дмитро Лубінець
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии