Президент США Байден поговорив з Президентом Зеленським про Донбас

Сьогодні, 2 квітня, Президент США Джо Байден провів телефонну розмову із Володимиром Зеленським.

Як повідомляє керівник Офісу президента Андрій Єрмак, розмова тривала 50 хвилин, говорили в першу чергу про ситуацію на Донбасі.

Джозеф Байден у розмові з Володимиром Зеленським запевнив співрозмовника в підтримці проведених в Україні реформ. За словами президента США у нього є повна інформація про те, що відбувається в Україні і навколо неї. Він запевнив, що США не залишать Україну без підтримки. Це була хороша розмова. Вона тривала близько 50-ти хвилин", - зазначив Андрій Єрмак.

Прес-служба Білого дому за підсумками розмови повідомила, що президент Байден підтвердив непохитну підтримку США суверенітету і територіальної цілісності України перед обличчям тривалої агресії Росії на Донбасі і в Криму. Також поговорили про реформи в Україні та співпрацю для стримування пандемії коронавірусу.

Президент Байден підтвердив непохитну підтримку з боку США суверенітету та територіальної цілісності України перед лицем триваючої агресії Росії на Донбасі та Криму. Він підкреслив відданість його адміністрації пожвавленню нашого стратегічного партнерства на підтримку плану президента Зеленського боротись з корупцією та втілювати порядок денний щодо реформ, який базується на наших спільних демократичних цінностях, надає справедливість, безпеку та процвітання народу України. Лідери погодились, що ці реформи є центральними для євро-атлантичних прагнень України. Вони також обговорили важливість співпраці між США та Україною для стримування пандемії COVID-19 та посилення демократії у регіоні", - йдеться у повідомленні Білого дому.

У цей час, коли Байден говорив із Зеленським, Путін провів телефонну розмову з Лукашенком, з яким обговорювали зовнішні загрози "з західного напрямку" і про взаємодію в сфері пропаганди. Про це йдеться у повідомленні прес-служби Олександра Лукашенка.

Читайте також: Войска РФ на границе Украины: НАТО повысило уровень боеготовности армии в Европе до максимума

Байден Зеленский
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии