• Головна
  • Маріуполь посів перше місце у Рейтингу прозорості міст України
13:35, 31 березня 2021 р.
Надійне джерело

Маріуполь посів перше місце у Рейтингу прозорості міст України

Сьогодні, 31 березня, антикорупційна ГО "Transparency International Ukraine" презентувала у Києві результати Рейтингів прозорості та підзвітності міст-2020. Маріуполь став лідером у двох номінаціях. Нагороду вручили міському голові Маріуполя Вадиму Бойченку.

Як виявили експерти програми "Transparent cities/Прозорі міста", найпрозорішим та найпідзвітнішим містом України став Маріуполь. У прозорості місто отримало 86,6 бала. Друга сходинка – у Львова, який отримав 85,2 бала. Вперше два українських міста отримали понад 80 балів та потрапили в категорію "прозорих". У топ-5 Рейтингу прозорості також увійшли Дрогобич (78,1 бала), Вінниця (76,7 бала) і Тернопіль (75,2 бала).

Маріуполь посів перше місце у Рейтингу прозорості міст України, фото-1

Столиця України за рік покращила результат на дві сходинки, однак в десятку не пробилась. Київ зайняв 13 позицію.

Експерти програми "Transparent cities/Прозорі міста" говорять, що загалом результати двох рейтингів демонструють суттєвий розрив між фактичною та декларативною відкритістю міст. Рівень підзвітності виявився вчетверо нижчим за рівень прозорості.

Так, лідери Рейтингу підзвітності Маріуполь та Львів набрали лише 32 та 22 бали відповідно. Окрім цих міст, у п’ятірку даного рейтингу увійшли Покров (22 бали), Біла Церква (21 бал) та Чернівці (20 балів).

Маріуполь посів перше місце у Рейтингу прозорості міст України, фото-2

Міський голова Маріуполя зазначив, що місто продовжить курс на прозорий розвиток.

У Маріуполя була мрія стати прозорим містом України. Сьогодні ми отримали цю нагороду. Це велика перемога та великі можливості для нашої громади. Відкриваються двері Маріуполя для міжнародних інвесторів. Це велика праця, щоб залучити їх до міста. Наприклад, завдяки високим показникам прозорості Міжнародна фінансова корпорація працює лише з одним містом України - і це Маріуполь", - підкреслив Вадим Бойченко.

Маріуполь посів перше місце у Рейтингу прозорості міст України, фото-3

Нагадаємо, що ГО "Transparency International Ukraine" оцінює рівень прозорості міст четвертий рік поспіль. У 2020 році фахівці організації проаналізували прозорість міських рад 100 найбільших міст України та підзвітність 50-ти з них. У 2018 році Маріуполь вже займав першу сходинку Рейтингу прозорості найбільших міст України.

Читайте також: «Прозрачные города Украины». Мариуполю вручили награду за первое место в рейтинге, - ФОТО

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Мариуполь #прозрачность #Рейтинг

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
тоже Вадим
31 березня 2021 р., 13:56
Опа, сейчас у местных, недовольных городскоц властью, тролей, начнёт задница гореть! Типа все куплены, какая прозрачность, все воры и т.д.! Ну давайте, нойте, пускайте сопли!) А Бойченко молодчага. Лучший Мэр! Так держать, тёзка!!! Заслуженная награда.
Такой белый и пушистый
31 березня 2021 р., 14:14
Хоть до раны прикладывай
Ахметов
31 березня 2021 р., 14:34
Непонятная ГО выдала Сэр Геевичу грамоту а он скачет от удовольствия! По ходу пьесы этому чуваку медосмотр проходить
.
31 березня 2021 р., 14:52
Бешеных собак пристреливают.
открыто и нагло
31 березня 2021 р., 16:19
Да прозрачность, так нагло бабло и открыто пилить в других городах стесняются. Особенно зарплаты жен у этих иждивенцев ни кого не смущают?
live comments feed...