Маріуполець вибув на другому етапі "Голосу країни", - ФОТО, ВІДЕО

Маріуполець Микита Леонтьєв покинув телевізійне пісенне шоу "Голос країни 11" на другому етапі конкурсу.

Микита Леонтьєв - хлопець з Маріуполя - взяв участь у "сліпих прослуховуваннях" на "Голосі країни" та пройшов далі у вокальні бої. Це другий етап співочого шоу "Голос країни 11", на якому відібрані учасниками змагаються один з одним. Тренер команди обирає, кого зі своїх підопічних лишити, прослухавши їх виступи. Таким чином, команди зменшуються на половину.

Суперником маріупольця у вокальних боях став актор та співак з Івано-Франківська Сергій Лазановський. Разом вони виконали ліричну пісню "Тримай" української співачки Христини Соловій, яка, як виявилося, сиділа у залі та вийшла на сцену заспівати з хлопцями фрагмент композиції.

Маріуполець вибув на другому етапі "Голосу країни", - ФОТО, ВІДЕО, фото-1

Тренер Микити та Сергія співачка Надія Дорофєєва ще перед виступом хлопців зізналася, що обере з двох талановитих вокалістів того, хто зуміє передати емоції пісні.

Маріуполець вибув на другому етапі "Голосу країни", - ФОТО, ВІДЕО, фото-2

Вибір Дорофєєвій дався нелегко. Зрештою, вона залишила у своїй команді Сергія Лазановського. За правилами конкурсу, інший тренер мав час перехопити Микиту в свою команду. Проте цього не сталося, тому Микита Леонтьєв змушений був покинути "Голос країни", не дійшовши до прямих ефірів.

Читайте також: Маріуполець пройшов на "Голос країни"

Мариуполь Голос страны Леонтьев
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии