• Головна
  • Секретар РНБО Данілов радить уникати слова "Донбас"
15:06, 25 березня 2021 р.
Надійне джерело

Секретар РНБО Данілов радить уникати слова "Донбас"

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов закликав не називати Донеччину і Луганщину Донбасом, оскільки це слово є небезпечним наративом, який нав'язує нам країна-агресор.

Як повідомляє "Укрінформ", під час Форуму "Виборча реформа: оцінка через призму цінностей, політичних прав, якості процедур" секретар РНБО Олексій Данілов зазначив, що термін "Донбас" нав'язаний Російською Федерацією.

Слова "Донбас" немає в жодному нормативно-правовому документі нашої держави. Це дефініція, яка нам нав’язується Російською Федерацією – "народ Донбасу", "вибір Донбасу", "Донбас не поставлять на коліна". Нам треба чітко дотримуватись наших нормативно-правових документів… Є чіткі назви території Донецької і Луганської областей, ніякого Донбасу не існує, це дуже небезпечно, коли ми починаємо такі речі говорити", - сказав Данілов, додавши, що це створює нові передумови ворогу розпочинати розмови про розвал України.

Маріупольський історик Вадим Коробка говорить, що "Донбас" - це абревіатура, слово, що становить скорочення кількох слів - Донецький вугільний басейн (скорочено Донецький басейн). Це геологічне поняття, а не адміністративне чи історико-геграфічне. Маріуполь знаходиться за межами цієї геології. А також додає:

Слово "Донбас" стали накидувати свідомо представники певного фінансово-промислового угрупування, щоб помітити територію свого панування, де вони правдами/неправдами оволоділи (приватизували/відібрали) основними засобами виробництва, обовванили значну частину виборців твердженнями "Донбас годує Україну", "Донбасс порожняк не гонит". Оброблений електорат віддав голоси за "двічі несудимого". На мою думку, "Донбас" - слово non grata".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Мариуполь #Донбасс

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
???
25 березня 2021 р., 15:18
А как же теперь хоккейный клуб "Донбасс"?
Донбасс
25 березня 2021 р., 15:25
Кто такой этот данилов???? Очередной проходимец. Предлагаю обратное, слово данилов избегать.
Другое мнение
25 березня 2021 р., 15:32
Уже договорились до ручки, предела глупости нет.
Сергей
25 березня 2021 р., 15:40
Хватит глупости повторять и постить на этом сайте, это не журналистика, а закидывание бреда
Василий
25 березня 2021 р., 15:57
Этими высказываниями еще больше отделяете Восток от украины
live comments feed...