• Головна
  • Проходять Дні відкритих дверей в ДВНЗ "ПДТУ"
Новини компаній
17:00, 19 березня 2021 р.

Проходять Дні відкритих дверей в ДВНЗ "ПДТУ"

Новини компаній
15 березня вперше в цьому році ПДТУ відчинив свої двері для школярів. Його відвідувачами стали учні старших класів цільових шкіл №26, №29 і №54, для яких адміністрація та викладачі університету приготували декілька цікавих локацій.
На локаціях факультетів відвідувачів познайомили зі спеціальностями вишу, розповіли про особливості їх вивчення, а також провели низку наочних презентацій: школярі «доторкнулися» до магії електрики, із захопленням спостерігали за перебігом бурхливих хімічних реакцій, спостерігали за роботою роботів і механізмів, грали у соціальні та економічні ігри та навіть занурювалися у віртуальний світ.
У ректораті майбутнім вступникам показали «головний кабінет» ПДТУ та гостьову книгу із підписами почесних гостей, серед яких є відомі політики, спортсмени та підприємці, а також дали змогу відчути себе керівником вишу, «примірявши» ректорське кресло і потримавши булаву – традиційний символ влади. А із особливостями складання ЗНО та вступних іспитів абітурієнтів познайомили на локації приймальної комісії. Відпочити від потоку академічної інформації й, водночас, доторкнутися до справжнього студентського життя, школярі змогли на локації студентського профкому та сенату, де активісти ПДТУ у властивій їм дружній і жартівливій формі розповіли про роботу цих установ.
По завершенні дня на відвідувачів чекав невеликий концерт. Зі сцени лунали слова вітання і щирі пісні, а також незвичний і креативний вірш-перфоманс. Крім того, школярам показали запальний танок, підготовлений студентським активом.
Проте найдивовижніше, що було в цьому дні – це справжні, щирі емоції старшокласників. Хоча їх обличчя й були закриті медичними масками для дотримання умов адаптивного карантину, очі школярів були сповнені захвату. Сподіваємося, що вже через декілька місяців усі відвідувачі Дня відкритих дверей стануть часткою дружнього студентського колективу ПДТУ!
Свято Дня відкритих дверей продовжується!
Дякуємо вчителям і старшокласникам шкіл №15, №31 і №33 за їх щирість і доброзичливість. Чекаємо до нас на навчання!
Попереду ще 20 березня, де кожен охочий може зареєструватися на сайті та прийти на День відкритих дверей в ДВНЗ "ПДТУ" та ознайомитися з майбутньою професією. Чекаємо на тебе.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ПДТУ
live comments feed...