• Головна
  • “Поверніть облгаз державі”: на Донеччині масово протестували проти спроб відключити опалення
Политические новости
16:30, 15 березня 2021 р.

“Поверніть облгаз державі”: на Донеччині масово протестували проти спроб відключити опалення

Политические новости

У Краматорську біля "Донецькоблгазу" відбулася акція протесту проти свавілля облгазу. Жителі області виступили з вимогами не допустити відключення котелень області від газопостачання та повернути підприємство у державну власність. На ситуацію навколо облгазу на Донеччині відреагував народний депутат Дмитро Лубінець, який виступив з ініціативою націоналізації “Донецькоблгазу” з подальшою передачею підприємства у власність ОТГ.

В акції протесту взяли участь близько 500 осіб. На мітинг у Краматорську приїхали жителі сусідніх населених пунктів. Мітингарі вимагали назвати ініціаторів відключень котелень та просили захистити їх від провокацій з боку облгазу.

Зокрема, учасники протесту звернулися до Президента і прем'єр-міністра України, а також до голови Донецької ОДА з вимогами покарати та притягнути до кримінальної відповідальності власників і керівників ПАТ «Донецькоблгаз», позбавити ПАТ «Донецькоблгаз» ліцензії на постачання газу та повернути майно підприємство у державну власність.

 “Поверніть облгаз державі”: на Донеччині масово протестували проти спроб відключити опалення, фото-1

Народний депутат України Дмитро Лубінець порушив проблему під час засідання Погоджувальної ради ВРУ 15 березня. Зокрема, парламентар виступив з проханням створити робочу групу з напрацювання законопроекту, який дозволить повернути “Донецькоблгаз” у власність держави.

“6 березня підприємство “Донецькоблгаз” припинило поставки газу до котелень «Донецьктеплокомуненерго». РНБО з'ясувала, що власники "Донецькоблгазу" - це дві іноземні офшорні компанії з ознаками фіктивності, підконтрольні громадянину України, біглому бізнесмену Курченко, який нині перебуває на території Російської Федерації.

Цю ситуацію підхопили всі російські ЗМІ, розповідаючи, що українська влада не може забезпечити людей опаленням. З чогось подібного розпочиналися події у 2014 році”, - зазначив Лубінець.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Народний депутат України Дмитро Лубінець
live comments feed...