У Маріуполі відзначили День народження Тараса Шевченка, - ФОТО, ВІДЕО

9 березня у Маріуполі пройшов урочистий мітинг, приурочений 207-ій річниці з Дня народження видатного українського поета Тараса Шевченка.

Маріупольці зібралися на площі біля пам'ятника Кобзарю. Маленькі маріупольчанки прочитали вірші Шевченка. З вітальним словом виступив перший заступник міського голови Михайло Когут.

...З ім'ям Тараса Григоровича Шевченка пов'язане як наше минуле, сьогодення, так і майбутнє. Він відомий не тільки в нашій державі, але й далеко за її межами. Пройшло багато років, але поезія Великого Кобзаря є актуальною і сьогодні. Його основні принципи - гідність, свобода - дуже важливі зараз. Сьогодні наші кращі сини боронять і відвойовують свободу нашої держави. Я вірю, що заповіти Шевченка будуть вести нас до світлого майбутнього. Вірю, що ми побудуємо ту державу, яку оспівував у своїх творах Великий Кобзар", - зазначив Михайло Когут.

Наприкінці мітингу представники міської влади, військовослужбовці, працівники правоохоронних органів та небайдужі маріупольці поклали квіти до підніжжя пам'ятника Тарасові Шевченку.

Мариуполь Шевченко митинг
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии