• Головна
  • В Маріуполі архітектора Нільсена та художника Куїнджі "оживили", - ВІДЕО
17:10, 3 березня 2021 р.
Надійне джерело

В Маріуполі архітектора Нільсена та художника Куїнджі "оживили", - ВІДЕО

Завдяки ізраїльському додатку "MyHeritage" можна "оживити" відомих історичних постатей чи навіть своїх пращурів. Так, Центр розвитку стартапів "1991 Маріуполь" "оживив" відомого маріупольського архітектора Віктора Нільсена, художника-пейзажиста Архипа Куїнджі та засновника Донецька Джона Юза.

Компанія "MyHeritage", яка допомагає людям скласти генеалогічне древо і більше дізнатися про своє коріння, запустила сервіс "Deep Nostalgia", що дозволяє "оживити" архівні сімейні знімки і зображення відомих особистостей, завдяки технології на основі штучного інтелекту.

Програма дає можливість створювати короткі ролики, на яких герої старих фотографій повертають голову, відводять погляд і посміхаються, як живі люди. "Deep Nostalgia" використовує готові відео зі своєї колекції і накладає на завантажені вами знімки, роблячи міміку героїв максимально правдоподібною.

Будь-яке зображення людини тепер можна зробити анімованим. Щоб скористатися цією функцією, потрібно зареєструватися на MyHeritage.com і завантажити фото. Після обробки фотографія перетворюється в невелике 15-секундне відео, яке можна завантажити. На ньому людина починає посміхатися, вертіти головою, дивитися по сторонах та моргати.

Функція повністю безкоштовна. Вона також покращує якість фотографії (це зробили з урахуванням того, що користувачі можуть завантажувати старі фото родичів у низькій якості).

На відео відомий маріупольський архітектор Віктор Нільсен - творець декількох будинків в місті та водонапірної вежі. Маленькі фігурки Нільсена розкидані зараз по всьому Маріуполю. Також на відео можна побачити уродженця тодішнього Маріупольського повіту, неперевершеного художника-пейзажиста Архипа Куїнджі. Та засновника с. Юзівка (тепер - м. Донецьк) - англійського магната Джона Юза.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Нильсен #Куинджи #Донецк

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
olena23
3 березня 2021 р., 17:48
Как английский промышленник стал американским, только с помощью редакторов 0629 ))))
Знаток
4 березня 2021 р., 09:49
Вот почему надо гордиться иностранными личностями которые построили пять, десять зданий, или дали начало строительству заводов, да помнить надо, но...забывать масштабное строительство  заводов и жилья для населения тоже нельзя, так что я за Брежнева, вот при нем шло грандиозное строительство с которым не сравнится никто..
Останні новини
live comments feed...