• Головна
  • Граємо в Маріуполь. Які ігри розробили маріупольці про рідне місто
11:00, 27 лютого 2021 р.
Надійне джерело

Граємо в Маріуполь. Які ігри розробили маріупольці про рідне місто

Граємо в Маріуполь. Які ігри розробили маріупольці про рідне місто

Любите з сім'єю чи друзями пограти в настільні ігри? А ви знали, що про Маріуполь теж є "настолки"? Нижче приводимо список настільних ігор, які вигадали маріупольці як про минуле, так і про сучасне нашого міста.

Пам'ятки міста Маріуполя

Граємо в Маріуполь. Які ігри розробили маріупольці про рідне місто, фото-1

На картках зображені пам'ятки Маріуполя. Потрібно впізнати місце на мапі, де пам'ятка знаходиться або вгадати його за допомогою підказок. За вірну відповідь гравець отримує картку-грошову винагороду. Перемагає той гравець, який збере найбільше коштів для реставрації пам'ятки. Коли гравець відповідає вірно на поставлене запитання, він отримує елементи пазлу. Завдання всіх гравців - зібрати пам'ятку, яка руйнується. Гра закінчується тоді, коли всі пам'ятки на мапі знайдені.

Купець першої гільдії

Граємо в Маріуполь. Які ігри розробили маріупольці про рідне місто, фото-2

Це аналог відомої гри "Монополія", але про історію підприємств Маріуполя, які були засновані у XIX - на початку XX століття. У грі потрібно купувати підприємства грецьких, єврейських, італійських, німецьких та чеських купців Маріуполя тодішнього часу.  Відвідавши поле благодійність та профінансувавши соціальну чи культурну сферу міста - матимете змогу відчути себе меценатом, а відправивши кораблі з торгових домів - отримаєте додаткові гроші. Пересуваючи фішку на поле "Новини Маріуполя" перенесетеся у реальні події, які відбулися в Маріуполі у XIX – на початку XX століття. У грі можна розвивати бізнес, отримувати відсотки з вкладів та брати кредити.

Cash-Time

Граємо в Маріуполь. Які ігри розробили маріупольці про рідне місто, фото-3

Гру придумав маріуполець Максим Науменко, щоб застосовувати на тренінгах по плануванню фінансів, розробці стратегії та комунікації з людьми. "Cash-Time" ("Гроші-Час") створена на базі відомої у світі фінансової гри "Cashflow" ("Грошовий потік"). Максим доопрацював та поліпшив її, внісши нові елементи. Кожен гравець обирає для себе професію і йому дається певний ігровий час, щоб заробити гроші, які він потім витрачає як заманеться: вкладає у бізнес, відносить їх в інвестиційний клуб, грає на фінансовій біржі чи просто живе у своє задоволення. Мета гри - так розпорядитися своїми ресурсами, щоб досягти фінансової свободи і виконати свою мрію.

Активація: культура мирних зібрань


На малюнку один з героїв гри - кіт Василь. Його супер сила: дипломат, який може замуркотіти будь-якого агресора. Створила гру маріупольська арт-платформа "ТЮ", яка неодноразово була організатором мирних акцій в Маріуполі. Вони вклали свій досвід проведення мирних зібрань у навчальну гру, після якої гравці матимуть всі знання, щоб самим у разі потреби організувати акцію чи протест та знати як себе під час них поводити.

Гравці проходять всі етапи підготовки: від пошуку однодумців до організації безпеки та спілкування з журналістами. Дії гри відбуваються в Україні майбутнього, цей світ трохи фантастичний, але багато в чому нагадує наше сучасне життя з чинним законодавством. Гра підкріплена книгою-брошурою, де детально викладені різні навчальні моменти, такі як: перелік законів і можливостей, які має знати та виконувати мітингувальник, щоб не потрапити в біду.

Також маріупольці є творцями ігор "Stone age", яка присвячена історії України часів первісного суспільства; "Сто років історії" та "Врятуй українську інтелігенцію", які розраховані на учнів 9-11 класів для покращення знань з історії України перед складанням ЗНО.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Мариуполь #игры #настолки

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Серж
27 лютого 2021 р., 13:20
А почему сделано на карте Яндекса, а не osm.org ?
GUDVIN
27 лютого 2021 р., 13:30
Sorry! Опечатка. БОЛЬНОЕ общество! И 2 ИЗУРОДОВАННЫХ поколения - начиная с 1995г!!!!
Victor
28 лютого 2021 р., 16:55
Де можна це купити?
333
1 березня 2021 р., 08:36
Граэтэ Ви - виграють - Вони!
live comments feed...