• Головна
  • Компанія "Епіцентр" передала Маріупольському дитячому будинку "Центр Опіки" допомогу
15:00, 26 лютого 2021 р.
Новини компаній

Компанія "Епіцентр" передала Маріупольському дитячому будинку "Центр Опіки" допомогу


Вчора відбулося маленьке свято в дитячій сім'ї. Компанія "Епіцентр" передала Маріупольському дитячому будинку "Центр Опіки" допомогу, яка покращить умови життя дітей.

"Центр Опіки» - дитячий будинок , де живуть діти з народження до 18 років - розповідає Наталя Вікторівна Лащевська, заступник директора з навчально виховної роботи. Потреб у дітей багато, і власними силами вирішити питання не можемо. Тому звертаємося за допомогою до великих підприємств, в адміністрацію міста, до волонтерів. Приємно, що на наше звернення звернуло увагу керівництво компанії "Епіцентр"

Компанія "Епіцентр" передала Маріупольському дитячому будинку "Центр Опіки" допомогу, фото-1

У грудні минулого року компанія Епіцентр провела акцію "Янголятко добрих справ", за результатами якої передала допомогу дитячим будинкам України на суму 1 мільйон гривень.

Андрій Яковенко, в.о. директора ТЦ "Епіцентр" Маріуполя зазначив, що керівництво і власники компанії "Епіцентр К" Олександр і Галина Герега розглянули болючі потреби, для вирішення яких в дитячому будинку Маріуполя грошей немає.

Компанія "Епіцентр" передала Маріупольському дитячому будинку "Центр Опіки" допомогу, фото-2

Так відремонтують душову кімнату для підлітків. Епіцентр привіз до дитячого будинку матеріали для повного капремонту приміщення.

Також представники Епіцентру передали персональні комп'ютери і аксесуари групам, де навчаються діти шкільного віку в умовах карантину. Заклад зможе доукомплектувати комп'ютерний клас технікою і комп'ютерними стільцями. Передали ще багато побутових товарів, яких потребував дитячий будинок.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Компанія "Епіцентр" #"Центр Опіки" допомога

live comments feed...