• Головна
  • Тарифи. Уряд хоче знов об'єднати платіжки за газ та його розподіл
11:29, 23 лютого 2021 р.
Надійне джерело

Тарифи. Уряд хоче знов об'єднати платіжки за газ та його розподіл


Міністерство енергетики працює над питанням переходу споживачів на єдину платіжну квитанцію з оплати газу та його розподілу.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив виконувач обов'язків міністра енергетики Юрій Вітренко:

З конкретних речей, над якими ми зараз працюємо у відповідь на запит багатьох споживачів, — це перехід на одну платіжку за газ і за його розподіл", — написав Вітренко.

Також, за словами міністра, його команда працює над тим, "щоб тариф на розподіл не був в одних регіонах вищим за тарифи в інших регіонах".

Наразі, як повідомляє Юрій Вітренко, Міненергетики розглядає можливість введення обмежень націнки монополістів на роздрібному ринку та вдосконалення роботи оптового енергетичного ринку, а також зміни принципів формування тарифів. Для споживачів це буде означати менші ціни.

Нагадаємо, що 24 грудня 2019 року Національна комісія з регулювання енергетики та комунальних послуг змінила порядок оплати доставки газу і з 1 січня 2020 року квитанції за газ та його доставку сплачуються окремо. Гроші отримують постачальник газу та газорозподільна компанія.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Минэнергетики #газ #платежки #тариф

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Нора
23 лютого 2021 р., 13:08
Опять какой-то шахер-махер задумали, блин! Уже не знают, как бы еще народ ободрать!
Василий
23 лютого 2021 р., 13:40
Хот что-то умное хотят сделать для народа.
*
23 лютого 2021 р., 13:40
о каком газе они там пытаются решать. По всей Украине, населению вместо газа подается непонятная смесь при пользовании которой счетчики крутятся как угорелые, а толку от этого сжигания ноль. Эта смесь не позволяет даже нагреться воде быстро в чайнике. Котлы в шоке чем их пытаются накачать для нагрева воды или отопления, стартуют через раз. . Азовгаз  даже не дает ответ на вопрос,- что за адскую смесь они подают по трубам? Расходы у всех выросли на 50 %  - минимум. И за такое народ должен еще и оплачивать? Да за такую смесь судить нужно. Это махинации в ОСОБО КРУПНЫХ размерах
Иван
23 лютого 2021 р., 18:03
Как обычно. Вначале делаем, а потом думаем! (Вы копайте, а я пойду узнаю где нужно копать.)
Жительница
23 лютого 2021 р., 22:17
Какой наглый.ничем не прикрытый циничный грабеж.какие тарифы.просто сбор грошенят с людей.хочу .чтобы морды у них треснули и у тех ктг им помогает..!

live comments feed...