• Головна
  • ТОП-13 романтичних місць Маріуполя, - ФОТО
09:30, 11 лютого 2021 р.
Надійне джерело

ТОП-13 романтичних місць Маріуполя, - ФОТО

У 2013 році 0629 писав статтю про романтичні місця Маріуполя, тоді їх виявилося небагато і зараз їх вже важко назвати романтичними. Проте за 8 років все змінилося і закохані пари точно мають куди піти.

13. Лавка примирення

ТОП-13 романтичних місць Маріуполя, - ФОТО, фото-1

Лавка примирення знаходиться на проспекті Нахімова, неподалік від ПДТУ. З'явилася вона у 2014 році і мирила не лише закохані пари, але й маріупольців різних політичних поглядів.

12. Арт-об'єкт "Я ❤️ Маріуполь"

ТОП-13 романтичних місць Маріуполя, - ФОТО, фото-2

Знаходиться знак на оглядовому майданчику алеї "Якір", що в Приморському парку. Місце для знаку було обрано не випадково, адже Маріуполь - місто біля моря. Металеві літери підсвічуються у вечірній час, а в «серці» є невелика лавка.

11. Мечеть Сулеймана та Роксолани

ТОП-13 романтичних місць Маріуполя, - ФОТО, фото-3

Знаходиться мечеть у Приморському парку та є його окрасою. Побудована вона з мрамору, привезеного з Туреччини. Відкрита у 2007 році на кошти мусульманської общини Маріуполя.

10. Арка Міського саду

ТОП-13 романтичних місць Маріуполя, - ФОТО, фото-4

На вході у Міський сад, який був заснований в 1863 році, стоїть арка, біля якої часто фотографуються молодята.

9. Маєток Трегубова

ТОП-13 романтичних місць Маріуполя, - ФОТО, фото-5

Абрам Трегубов був одним з великих маріупольських купців XIX ст., маєтки якого збереглися до наших днів. На стику ХХ і ХХI ст. вся територія потрапила у власність «Азовінтексу». Більше десяти років компанія проводила реставраційні роботи, які завершилися в 2012 році. Наразі це одна з найкрасивіших будівель біля Театрального скверу.

8. Будинок Гампера

ТОП-13 романтичних місць Маріуполя, - ФОТО, фото-6

Будинок Гампера збудований наприкінці XIX ст. та розташований у мальовничому провулку. Будівля виконана у стилі неоготика та має незвичайний зовнішній вигляд: червона цегла, красиві вікна з цегляними візерунками та вежа як у середньовічних замках. Пари часто прогулюються Гамперським спуском, яким можна потрапити до моря.

7. Вежа

ТОП-13 романтичних місць Маріуполя, - ФОТО, фото-7

Вежа - один з найвідоміших символів Маріуполя, а вночі вона притягує магнітом не лише туристів, а й закохані пари.

6. Арт-об'єкт "Любов"

ТОП-13 романтичних місць Маріуполя, - ФОТО, фото-8

Інсталяція "Любов" знаходиться на оглядовому майданчику сел. Моряків. Від початку ідея її була в тому, щоб маріупольці зустрічалися тут з морем, проте ніхто не заважає влаштувати романтичне побачення утрьох: пара закоханих + море.

5. Оновлений пірс

ТОП-13 романтичних місць Маріуполя, - ФОТО, фото-9

У вересні 2020 року після реконструкції відкрили пірс біля яхт-клубу на Міському пляжі. Що може бути краще, ніж прийти з коханим/коханою помилуватися заходом сонця на морі з комфортного оглядового майданчику.

4. Внутрішнє подвір'я ПК "Молодіжний"

ТОП-13 романтичних місць Маріуполя, - ФОТО, фото-10

Зараз внутрішній двір ДК "Молодіжний" слугує арт-простором. Часто на вихідних та святах там відбуваються цікаві події, а у звичайні вечори затишний дворик прикрашений ілюмінацією та картинами. Влітку у ньому можна заховатися від спеки та відпочити на пуфіках.

3. Місток та лавка закоханих

ТОП-13 романтичних місць Маріуполя, - ФОТО, фото-11

За традицією, на місточку в Міському саду люблять фотографуватися молодята, які приїжджають сюди після реєстрації шлюбу. А на перилах мосту залишають замки на знак вічного кохання. Поруч в саду стоїть лавка для закоханих.

2. Лівобережний "Мультицентр" та парк "Веселка"

На Лівому березі Маріуполя у 2019 році завершили реконструкцію парку "Веселка" та будівництво "Мультицентру". У парку закохані можуть гуляти красивими алеями, мостом для побачень, а весною милуватися буянням квітів різних кольорів. Провести шлюбну церемонію пропонують на панорамному даху "Мультицентру" у серці Лівобережного району Маріуполя. З його оглядового майданчика відкривається приголомшливий вид на парк "Веселка". На сьогоднішній день це взірець європейського стилю ландшафтного дизайну, аналог голандського парку квітів Кекенгофу.

1. Арт-об'єкт "Сила кохання"

ТОП-13 романтичних місць Маріуполя, - ФОТО, фото-15

На Театральній площі тимчасово встановили оригінальну інсталяцію "Сила кохання". Коли закохані будуть триматися руками за стовпчики арт-об'єкту і цілуватися або обійматися, то серце буде сяяти.

Фото з мережі Інтернет.

Читайте більше:
У Маріуполі закоханим влаштують квест

"Біжи заради кохання". У Маріуполі відбудеться забіг до Дня святого Валентина

Если нет денег. Как оригинально поздравить вторую половинку с Днем влюбленных

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Мариуполь #любовь #места #романтика

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
факт
11 лютого 2021 р., 09:55
Под шлаковой горой возле Азовстали, вот там самое романтичное место.
ух ты!
11 лютого 2021 р., 14:41
Все локации очень красивые!
live comments feed...