• Головна
  • Відеоспостереження у Маріуполі: що потрібно знати для підключення послуги
15:00, 4 лютого 2021 р.
Новини компаній

Відеоспостереження у Маріуполі: що потрібно знати для підключення послуги


Компанія «Формат» — єдиний провайдер у Маріуполі, який підключає абонентів до гігабітних портів. Однак компанія надає ще одну послугу — відеоспостереження для бізнесу, приватного сектору і багатоповерхових будинків. Багато хто вважає, що це досить затратно і непрактично. Розвіюємо ці міфи і розповідаємо, як підключити відеоспостереження у Маріуполі від компанії «Формат».

Якість і функціональність обладнання

Компанія «Формат» встановлює тільки сертифіковане обладнання від перевірених постачальників. Серед «найходовіших» — купольні антивандальні і класичні камери Hikvision. Це обладнання з міцним корпусом і «розумною» начинкою. Також наша компанія надає технологію підключення IPN. При цьому клієнтам не потрібно купувати і встановлювати додаткове обладнання, яке потребує окремого обслуговування.

«Цілодобова нянька»

Система відеоспостереження від «Формат» — багатофункціональна. Як показує наш досвід, можна без відриву від домашніх турбот, спостерігати з ким грає дитина на дитячому майданчику. Тим часом, в дитсадку або у школі відеоспостереження допомагає ефективно контролювати виховні процеси, сприяє зміцненню дисципліни і виступає своєрідним «рефері» в разі виникнення конфліктних ситуацій.

Конфіденційність

Відео з камер є конфіденційною інформацією, і доступ до нього має тільки директор школи (дитсадка) або його заступник, голова ОСББ, директор фірми, (поліції записи надаються за запитом). Будинки, підключені до відеоспостереження, входять в обов'язкові маршрути поліцейських патрулів.

Превентивна дія

Камери відеоспостереження відлякують зловмисників. Помітивши камери, «темні особи» втрачають інтерес до захищеного об'єкта. Ми встановлюємо камери відеоспостереження як зовні, так і всередині будь-яких приміщень: на фасадах багатоповерхівок, у під'їздах і на майданчиках перед квартирами, на дачах і в приватних будинках, на парковках або спортивних майданчиках, а також в офісах.

Безпека дому

Власне, неважливо, перебуваєте Ви на роботі, у відрядженні, на дачі у тещі або на морі, — переживання про збереження своєї власності не покидають Вас. Щоб позбутися від постійного хвилювання і тримати ситуацію під контролем, досить встановити систему камер від «Формат» і організувати віддалене відеоспостереження за своїм будинком. Всі клієнти компанії отримують безперебійний потік відео з камери онлайн і доступ до архіву.

Контроль бізнес-процесу

Ви можете віддалено контролювати своїх співробітників, спостерігати за бізнес-процесами і завжди бути в курсі того, що відбувається у Вашому офісі або на виробництві.

Нагадаємо, що компанія «Формат» в рамках свого акційної пропозиції «РЕАЛЬНИЙ ГІГАБІТ» підключає інтернет зі швидкістю 1 Гбіт/сек всього за 99 грн/міс. Крім того, цей тариф включає в себе IPTV-пакет з 160+HD каналами, а також оренду обладнання (роутера або андроїд-приставки).

Відеоспостереження у Маріуполі: що потрібно знати для підключення послуги, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Компанія «Формат» #відеоспостереження #РЕАЛЬНИЙ ГІГАБІТ

live comments feed...