• Головна
  • Початкова школа 36 – школа повного дня запрошує першокласників 2021
Новини компаній
13:00, 25 січня 2021 р.

Початкова школа 36 – школа повного дня запрошує першокласників 2021

Новини компаній

Час плине швидко… Вже за декілька місяців батькам майбутніх першокласників потрібно буде визначитися, в якому освітньому закладі дитина вперше сяде за парту, яка вчителька відкриє їй двері у довгу, цікаву путь пізнання, нових вражень та досвіду. І, звісно, кожен з батьків прагне, щоб перші кроки дитини у шкільному житті були вдалими, а бажання навчатися й крок за кроком пізнавати цей непростий світ міцнішало з кожним новим днем, проведеним у школі. Тому саме нам, батькам, важливо не помилитися з вибором освітнього закладу для майбутнього школяра.

Є в нашому місті одна незвичайна школа – Початкова школа 36 – школа повного дня. Тільки в ній навчаються виключно діти з 1 по 4 клас, що надає можливість забезпечити максимально комфортне й безпечне освітнє середовище для молодших школярів. Для своїх маленьких учнів школа, без перебільшення, стає другою домівкою, адже знаходяться вони тут упродовж цілого дня – з 8.00 ранку до 18.00 вечора, що є особливо важливим аргументом для батьків, які працюють повний день і не мають змоги забрати дитину о 12.00. У 36 Початковій діти не лише навчаються, а й відвідують студії, гуртки та секції за власним вибором на безоплатній основі, роблять уроки разом зі своїм учителем, мають можливість отримати від нього потрібну допомогу з роз’яснення складного матеріалу в позаурочний час, двічі на день виходять на прогулянки на свіжому повітрі. Кожний учень закладу забезпечений триразовим гарячим харчуванням у шкільній їдальні, для учнів пільгових категорій воно безкоштовне. До режиму дня учнів перших класів входить денний сон. А ще школа пропонує регулярні сеанси ароматерапії та вживання смачних вітамінних чаїв, заняття з корекції постави і ходи, обов’язкові щотижневі логопедичні розминки для всіх учнів, індивідуальні та групові заняття з логопедом для дітей, які за результатами первинного обстеження потребують певної корекції мовних навичок. У закладі створено всі умови для навчання дітей з особливими освітніми потребами, досвід роботи педагогів школи з цією категорією учнів один з найбагатших серед освітніх закладів Маріуполя.

Незважаючи на відносно нетривалий термін функціонування школи у статусі початкової, тут уже встигли сформуватися власні добрі традиції: проведення щорічних святкувань, ярмарків, фестивалів, Батьківських днів, тематичних концертів і театральних вистав. Часу й приводу для нудьги та суму не буде напевно!

Набір учнів перших класів у 2021-2022 навчальному році в Початковій школі №36 вже розпочато. Запрошуємо усіх бажаючих без прив’язки до місця проживання та освітнього мікрорайону прийняти зважене рішення і доєднатися до дружної шкільної родини Початкової школи 36. Приходьте, і вам разом з дитиною не доведеться шкодувати про зроблений вибір. Ну, хіба що, трішечки, коли любиме чадо в кінці робочого дня скаже «А що, вже додому?»

Інформація та довідки за телефоном 096 566 63 42

Місцезнаходження: м. Маріуполь, Центральний район, вул. Куїнджі, 140 (навпроти Автовокзалу). З 7.30 до 16.00.

Адреса електронної пошти: [email protected]

Сайт ПШ №36: http://mariupolschool36.hostenko.com/

YouTube канал ПШ №36:

https://www.youtube.com/channel/UCBPsax01_Hh4VzkfmFVlCJg/featured

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Початкова школа 36 – школа повного дня #першокласник 2021
live comments feed...