• Головна
  • Про правила безпечного використання газу в побуті
Новини компаній
11:30, 24 січня 2021 р.

Про правила безпечного використання газу в побуті

Новини компаній

У зв'язку зі змінами кліматичних умов і настанням холодів, ПАТ «Маріупольгаз» нагадує про правила використання газу в побуті.

Заради Вашої безпеки та безпеки оточуючих, необхідно своєчасно піклуватися про утримання в справному технічному стані систему газопостачання, зокрема газові прилади, димові і вентиляційні канали. При дотриманні правил та інструкцій, користування газовими приладами буде повністю безпечним. Внаслідок неправильної експлуатації газових приладів, поганого догляду за ними, самовільного втручання, використання не за призначенням, нехтування перевіркою тяги, неутримання в належному стані димових і вентиляційних каналів або використання несправного і застарілого газового обладнання, може трапитись – пожежа, вибух або нещасний випадок.

Радимо всім жителям м.Маріуполя та прилеглих населених пунктів дотримуватися виконання Правил систем газопостачання, а саме: після закінчення користування газовими приладами обов’язково перекривати крани перед газовими приладами, а при тривалому не проживанні – перекривати подачу газу на будинок. Також регулярно перед початком опалювального сезону організовувати перевірку і прочищення димових і вентиляційних каналів за наявністю в будинку газових приладів: опалювальної печі, газової колонки або опалювального котла.

При виявленні запаху газу в будинку відразу звертайтесь в службу аварійно-відновлювальних робіт ПАТ«Маріупольгаз» за телефоном: 104 (цілодобово).

Додаткові телефони служби аварійно-відновлювальних робіт:

  • 067-409-90-06;
  • (0629) 52-72-59;
  • (0629) 59-50-23.

До прибуття аварійної бригади слід організувати провітрювання приміщення і вжити заходів щодо виведення людей на вулицю, запобігти включення і виключення електроосвітлення та поява відкритого вогню або іскри.

Якщо у Вас виникли питання, будь ласка, звертайтеся в «Єдиний центр по роботі з абонентами» ПАТ«Маріупольгаз» за адресою: вул.Миколаївська, б.16, корпус 1, кабінет №111.

Тел.: (0629)59-61-04, 098-121-40-52, 050-423-42-45.

Наші співробітники допоможуть відповісти на питання щодо вибору, заміни, реконструкції та обслуговування газового обладнання.

Бережіть себе та своїх рідних!

Адміністрація ПАТ «Маріупольгаз»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...