• Головна
  • Валерій Авер’янов: Маріуполь перестане задихатись! Я знаю, що потрібно для цього зробити
Политические новости
11:00, 21 жовтня 2020 р.

Валерій Авер’янов: Маріуполь перестане задихатись! Я знаю, що потрібно для цього зробити

Политические новости

За час передвиборчої гонитви Валерія Авер’янова намагались позбавити його рупора – аккаунта в соцмережах, а партію «Європейська солідарність» - можливості проводити законну агітацію. Але попри ці перешкоди ЄС балотується в Маріупольську районну раду потужною та вмотивованою командою.

- Крім ЄС в бюлетенях виборці побачать ще шість партій: Блок Вадима Бойченка, ОПЗЖ, Слуга Народу, За Майбутнє, Наш Край та БЮТ, - розповідає Валерій. – Європейська Солідарність проходить під номером 2. Але давайте подумаймо – чи є насправді у маріупольців вибір? У прихильників «русского мира» є партія ОПЗЖ, у тих, кому неважливо нічого, окрім розваг, - Слуга Народу, а у тих, хто за красивими фонтанами не бачить корупційних схем та екологічного геноциду – БВБ. Єдина політична сила, яка має реальний вплив на державному рівні – це Європейська Солідарність, сила, яка об’єднує патріотів України. І неважливо як ви ставитесь до Петра Порошенка, важливо лише те – любите ви Україну чи ні, бажаєте «миру» на умовах капітуляції чи готові захищати свою державу на всіх рівнях.

У витоків екологічного руху

Валерія Авер’янова маріупольці знають як активіста, що брав участь в організації екологічних протестів, як волонтера, який допомагав армії з початку воєнних дій в 2014 році та допомагає й досі, як представника Міністра МВС в поліційній комісії в Управлінні патрульної поліції, та як засновника єдиної медичної амбулаторії, що обслуговує густонаселений 23 мікрорайон нашого міста.

Як може поєднуватись така різнопланова діяльність в одній людині? Дуже просто - коли людина має активну життєву позицію та небайдужа до чужих потреб, то ситуації для розвитку виникають самі по собі:

- За освітою я – інженер-економіст. Працював понад десять років в податковій службі, пройшовши шлях від рядового інспектора до заступника начальника Державної податкової інспекції, там вперше і стикнувся з адміністративним тиском через проукраїнську позицію та принциповість. Наступні десять років керував лабораторним центром «Солярис». А далі виникла ідея для бізнесу: відкрити медичний центр Dr. Verum там, де люди гостро цього потребували, адже на 23 мікрорайоні не було жодної медичної установи, куди б мали змогу звернутись ті, кому важко дістатись до найближчої поліклініки, розташованої за кілька кілометрів, - ділиться кандидат. – Екологічним питанням я займаюсь ще з 2012 року, коли стихійні мітинги нарешті вдалось організувати в системні протести. Тоді великими досягненням для нас стало закриття агломераційного виробництва на Азовсталі. А зараз ми всі розуміємо, що без реальних важелів впливу, які отримує депутат районної ради, екологічну ситуацію буде неможливо зрушити з місця.

Валерій Авер’янов: Маріуполь перестане задихатись! Я знаю, що потрібно для цього зробити, фото-3

Там, де в нагоді стане досвід роботи в медичній сфері

Але наряду з екологічною катастрофою, Маріуполь потерпає і від медичного колапсу, пов’язаного з пандемією коронавірусу.

- На сьогодні і центральна влада на чолі із Зе-командою, і місцева повністю провалила всі заходи щодо протидії коронавірусній інфекції. У них було багато часу, починаючи із зими, для підготовки до другої хвилі епідемії, але замість цього вони загнали всю країну на жорсткий карантин, знищуючи малий та середній бізнес, а гроші з ковідного фонду почали розтягати через різні тендери на «велике будівництво» та закатувати їх в асфальт, - резонно констатує Валерій. – А що потрібно було зробити? Потрібно було від початку пандемії збільшити можливості тестування: розгорнути у великих містах, таких, як Маріуполь, потужні ПЦР-лабораторії.

На сьогодні вся Донецька область може робити не більше 600 тестів на добу, тому черги в лабораторії складають понад 5000 тестів, а отже, для того, щоб зробити аналіз на ковід, середньостатистичний маріуполець має прочекати чотири – п’ять днів в черзі. За прогнозами медиків, людство буде боротись з цим вірусом ще довгі місяці, якщо не роки, тому своєчасне тестування та актуальне лікування набуває особливого значення.

- Маючи досвід роботи в медичній сфері понад п’ятнадцять років, я можу впевнено стверджувати, що моєї компетенції вистачить на те, щоб за два місяці розгорнути клініко-діагностичний центр обласного значення в Маріуполі, де буде не тільки потужна лабораторія, що зможе проводити 5000 тестувань на добу, а ще й апарат КТ та цифровий рентген. Це можливо зробити коштом районного бюджету, - ділиться планами кандидат в депутати. – Як тільки Європейська солідарність пройде до районної ради, ми приступимо до реалізації цього проєкту, але ми не будемо діяти самі – у нас буде підтримка всієї нашої фракції на всіх рівнях, аж до Верховної ради.

Вирішення еклогічних проблем потребує простих рішень

Має Валерій Авер’янов і дуже ефективний план розв'язання екологічних проблем міста. Секрет успіху дуже простий: потрібно просто міськраду переселити… ближче до заводу!

- У нас є покинута будівля Промінвестбанку на проспекті Бойка, - розповідає Валерій Олександрович.- Я пропоную наших керівників міста разом з усім штатом міськради «переселити» в неї, орендувавши за одну гривню. От нехай подихають на повні груди тим повітрям, яким дихають діти зі школи № 20 та жителі прилеглих районів, може і почнуть замислюватись над екологічними проблемами міста. А ми їм в цьому допоможемо!

Валерій Авер’янов: Маріуполь перестане задихатись! Я знаю, що потрібно для цього зробити, фото-6
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Валерій Авер’янов #«Європейська солідарність» #вибори 2020
live comments feed...