• Головна
  • «Мы никого не обвиняем». Платформа ТЮ выступила с официальным заявлением после нападения
17:55, 13 жовтня 2020 р.

«Мы никого не обвиняем». Платформа ТЮ выступила с официальным заявлением после нападения

10 октября неизвестные напали на Платформу ТЮ, пытаясь сорвать показ фильма о запорожских казаках. 

Публикация о нападении вызвала широкий резонанс и резкий негатив в адрес Платформы.

Сегодня «ТЮ» опубликовала свою официальную позицию по поводу произошедшего.

«10 жовтня в Тю відбувся показ та обговорення квір-кіно: серії з 5 фільмів Coming Out of Izolation 2.0. Це результати резиденції, організованої фондом Ізоляція та ГО Київ Прайд за підтримки фонду прав людини, яка мала на меті через кіномистецтво адресувати проблему дискримінації та інакшості. П’ять фільмів молодих українських режисерок - це рефлексія на теми сприйняття себе, власного тіла, насильства, стереотипів та самовиразу.

Прем’єра закритих показів цієї серії була в Києві та Харкові, в Маріуполі відбулася перша в Україні публічна та відкрита подія. Платформа Тю вважає, що це важливі роботи, які стимулюють критичне мислення та здатність ставити незручні питання, тому погодилися прийняти цю подію в нашому просторі. IZOLYATSIA. Platform for Cultural Initiatives. та KyivPride - наші добрі партнери і ми захоплюємося тим, що вони роблять. Розуміючи, що подія може спровокувати гомофобів, ми звернулися до поліції з проханням про охорону, і це врятувало від нападу.

Щодо обвинувачень в спробі нападу: ми офіційно повідомляємо, що нападникі були нам невідомі, і що не вважаємо це організованою акцією якогось певного руху. Ба більше, ми не вважаємо, що опоненти мали відношення до Національного корпусу. За останній рік ми разом з представниками Національного корпусу неодноразово брали участь в спільних громадських ініціативах: “Ні капітуляції”, “Хто замовив Катю Гандзюк”, “Наш Вершинін” та інші, і ми не хочемо думати, що після цього вони були організаторами спроби нападу. В місті багато наших фанатів, і за нашим досвідом, вони не обов'язково представляють певний рух», - заявили в Платформе ТЮ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Мариуполь

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
казак
13 жовтня 2020 р., 22:03
Тарас Бульба-это литературный образ козака
5384
14 жовтня 2020 р., 10:09
Какие геи козаки? Где это написано? Вы видели лично? На чем бы эта платформа попиарилась, если ума нет остаётся скандал.
ZotBoy
14 жовтня 2020 р., 15:59
100 раз пишу - меня не интересует комингаут Берг и ее прихвостней. Пох на них...меня интересует кто их финансирует??????
live comments feed...