"Стригти капусту": як отримати гроші на реалізацію бізнес-ідеї

Відкритий прийом заявок на бізнес-курс “Kapusta”. До нього запрошуються підприємці-початківці, які хочуть покращити своє вміння займатися бізнесом, перевірити свої гіпотези й отримати унікальні знання. Участь у курсі безкоштовна, а за результатами навчання найкращі проєкти отримають грантову підтримку.

Прийом анкет триватиме до 30 червня. У ній потрібно описати свою бізнес-ідею та написати мотиваційний лист, у якому підприємець “продасть” свою ідею. Таким чином експерти курсу відберуть учасників, які продовжать навчання.

По ходу бізнес-курсу учасники зароблятимуть “капусту” – внутрішню валюту, яку обмінюватимуть на додаткові призи. Навчання реалізується за допомогою Zoom-сесій 2-4 години на день три рази на тиждень.

Серед тем, які планується охопити під час занять: робота з ідеєю, створення ефективної бізнес-моделі, правильна робота з податками, вибудовування стосунків із клієнтами, застосування CRM-систем, маркетинг свого бізнесу, робота з негативом та залучення інвестицій. Навчання проводитимуть як профільні експерти, так і топ-менеджери великих компаній.

“Наша мета – мотивувати та дати знання українським малим підприємцям, що допоможе створити або розвивати власну справу. Ми хочемо знайти найперспективніші проєкти, які підтримаємо грантом для бізнесу, який підсилить мале підприємництво та українську економіку в цілому”, – кажуть організатори “Kapusta”.

Найкращі бізнесмени, які наберуться досвіду під час курсу, презентують та захистять найперспективніший бізнес-план, отримають грантову підтримку для свого бізнесу до 100 000 грн.

Активна фаза курсу відбудеться у серпні цього року. Групи міститимуть не більше 20 людей. Навчання абсолютно безкоштовне. Детальніше дізнатися про курс можна на сайті проєкту. Також можна надіслати свої запитання спеціальному Telegram-боту, який супроводжуватиме підприємців. Заповнити анкету на участь у курсі можна за посиланням.

Посилання: https://bit.ly/2YPwH7C

Мариуполь
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии