Приїхав на відпочинок і захворів зуб? Звертайся до професіоналів

Приїхав на відпочинок і захворів зуб? Звертайся до професіоналів

Якщо Ви раптом ще не визначилися з місцем відпочинку 2020 року, то Ласкаво просимо до Бердянська! Це місто радо зустрічає своїх гостей. Ласкаве море, теплий пісок, і легкий бриз ваблять до себе.

Приїжджаючи в інше місто на відпочинок або у справах, ніколи не знаєш що може статися. І завжди хотілося б знати, куди звернутися за допомогою і не прогадати. Що ж робити, якщо у Вас захворів зуб або дуже захотілося зробити посмішку яскравіше.

Бердянська міська стоматологічна поліклініка Ваш правильний вибір. Широкий спектр послуг, доступні ціни та лікарі фахівці

Адміністрація АТ "Бердянська міська стоматологічна поліклініка" розповіла редакції, як вона працює під час карантину.

Прийом пацієнтів виключно по запису за телефонами:

  •   +38 (06153) 3-33-99
  • +38 (067) 47-333-99
  • +38 (095) 64-333-99

Також, є можливість  запису через сайт bgsp.com.ua

При вході кожному пацієнту вимірюється температура та дається вільний доступ до антисептичних засобів. Окрім цього, відвідувачі повинні перебувати в приміщенні у масці. Проводиться додаткове інформування про необхідність дотримання дистанції 1,5 метра.

Усі працівники АТ "Бердянська міська стоматологічна поліклініка" мають повне забезпечення індивідуальними засобами захисту.

АТ "Бердянська міська стоматологічна поліклініка" закликає сумлінно дотримуватися індивідуальних захисних правил під час карантину. Будьте здорові! 

Бердянська міська стоматологічна поліклініка стоматологія карантин режим роботи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии