• Головна
  • На вартi психiчного здоров'я. Горяча лiнiя психологiчноЇ допомоги
Новини компаній
13:00, 5 червня 2020 р.

На вартi психiчного здоров'я. Горяча лiнiя психологiчноЇ допомоги

Новини компаній
На вартi психiчного здоров'я. Горяча лiнiя психологiчноЇ допомоги

Психічне здоров'я є невід'ємною частиною та важливим компонентом здоров'я в цілому.

В статуті ВОЗ вказано:

«Здоров'я є станом повного фізичного, душевного та соціального благополуччя, а не тільки відсутністю хвороб та фізичних дефектів».

Психічне здоров'я - це стан внутрішньої гармонії, в якому людина спроможна впоратись з повсякденними стресовими ситуаціями, реалізовувати свій внутрішній потенціал, продуктивно працювати, успішно взаємодіяти з іншими людьми та вносити свій особистий вклад в життя своєї спільноти.

Нажаль в наш час, попри активну просвітницьку діяльність служб охорони психічного здоров'я, наші співвітчизники схильні недооцінювати важливість підтримки свого психічного здоров'я.
Серед найпоширеніших причин цього є:

  • недостатня психологічна обізнаність населення, нерозуміння того яку роль в нашому житті відіграє психічне здоров'я та на що саме впливає;
  • неправильне уявлення про діяльність психологів, яких часто плутають з психіатрами;
  • страх, що хтось дізнаються про звернення до психологічної служби;
  • страх взагалі звернутися за допомогою.

Саме гаряча лінія психологічної допомоги є простим, доступним засобом отримання кваліфікованої психологічної підтримки зі збереженням анонімності та конфіденційності.

Ви можете звернутися до нас у разі необхідності екстреної психологічної допомоги, при стресових й кризових обставинах, сильних переживаннях, тривозі, при необхідності емоційної підтримки. Коли немає до кого звернутися за розумінням, співчуттям, розділити свої страхи, біль та інші переживання. Додатково ви можете отримати інформаційну підтримку про надання допомоги іншими службами та фахівцями, отримати інформацію про місця і організації, про діяльність міських закладів та фондів, компетентних в вирішенні вашого питання.

Гаряча лінія психологічної допомоги буде корисною для людей, що постраждали в наслідок конфлікту в Україні, людей, що постраждали від пандемії COVID-19 та зіштовхнулись з наслідками карантинних заходів. Також для соціально незахищених верст населення і людей, яким потрібна підтримка, розуміння і допомога.

Ви можете звернутися на гарячу лінію Психологічної Допомоги за номером:

0800 215 568

зі стаціонарних та мобільних телефонів.

Анонімно, конфеденційно, безкоштовно.

Допомога надається з 10.00 до 19.00 щоденно.

«Гаряча лінія психологічної допомоги» діє на базі Центру Психосоціального Супроводу м. Маріуполя, та здійснюється за сприянням Міністерства закордонних справ Німеччини, Malteser International та Мальтійської служби допомоги Україна м. Львів, в рамках проекту «Психосоціальна підтримка осіб, що постраждали внаслідок конфлікту в Україні», який реалізує Громадська організація Підтримка психічного здоров´я – асоціація фахівців в галузі психічного здоров´я.

Допомогу надають психологи, соціальні працівники, професійні консультанти, які пройшли спеціальну підготовку. Усі фахівці керуються етичним кодексом психолога та офіційно діючими розробками та рекомендаціями в галузі телефонного консультування.

Питання?

Дзвонить: 0800 215 568 !

ВИСЛУХАЄМО! ЗРОЗУМІЄМО! ПІДТРИМАЄМО!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...