• Головна
  • На тот момент была такая цена. Муниципалитет ответил на расследование 0629 о защитных костюмах
продолжение темы
14:19, 1 червня 2020 р.
Надійне джерело

На тот момент была такая цена. Муниципалитет ответил на расследование 0629 о защитных костюмах

продолжение темы

27 мая 0629 опубликовал расследование "Тендерный беспредел: мариупольские больницы переплюнули Минздрав в закупке биокостюмов", в котором были выявлены факты приобретения больницами Мариуполя средств защиты для медиков по завышенным ценам.

В горсовете посчитали эту статью некорректной и дали свои разъяснения по этому вопросу.

Публикуем полный текст письма.

"Медичними закладами міста Маріуполя здійснюється закупівля засобів індивідуального захисту та спеціалізованого одягу для захисту від вірусних інфекцій (далі-засоби). Технічні вимоги до засобів, визначені відповідно до листа від 15.04.2020 (далі-лист) заступника міністра охорони здоров’я України-головного державного санітарного лікаря України, керівника робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру державного рівня, пов’язаної із поширенням коронавірусної хвороби Covid-19 Ляшка В. Рекомендованими характеристиками засобів, а саме водонепроникних лабораторних костюмів, згідно листа є відповідність вимогам ДСТУ EN 14126 – захист від інфекційних агентів.

При виборі засобів, ліків, медичного обладнання, тощо заклади охорони здоров’я повинні дотримуватися рекомендацій, норм та інших відповідних документів, розроблених МОЗ України, чим і керувалися медичні заклади міста Маріуполя.

Код УКТЗЕД обирається відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20 березня 2020 р. № 225 зі змінами від 29.03.2020, якою регламентується закупівля товарів, робіт та послуг, необхідних для здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню коронавірусної хвороби на території України.

Перед вибором постачальника засобів, закладами охорони здоров’я відповідно до рішення сесії Маріупольської міської ради від 03.03.2017 № 7/16-1228 було проведено предтендерне опрацювання ринку, згідно з яким замовник має перевірити пропозиції потенційних постачальників на відповідність технічним характеристикам замовника, та обрати максимально економічно вигідну пропозицію, яка відповідає потребі замовника та усім технічним вимогам.

Згідно отриманих відповідей на запити щодо наявності та можливості поставки засобів, у тому числі від ТОВ «Текстиль-Контакт», запропонована постачальниками продукція або не була сертифікована, як продукція можлива для використання у медичних закладах; або не відповідала рекомендаціям МОЗ та ДСТУ EN 14126; або поставка була неможлива у найближчі декілька місяців.

Порядок цін на момент опрацювання ринку на костюми, які відповідали ДСТУ EN 14126, становив від 800 грн. до 2 000 грн. ТОВ «Епіцентр К» було підтверджено можливість забезпечити поставку захисних костюмів у необхідній кількості, які відповідали ДСТУ EN 14126, за економічно вигідною ціною.

У зв’язку із необхідністю забезпечення закладів охорони здоров’я захисними засобами, було прийнято рішення закупити необхідну кількість засобів у ТОВ «Епіцентр К».

Додатково зауважимо, що на ТОВ «Тезаурус» було направлено запит стосовно відповідності запропонованих ними захисних засобів рекомендаціям МОЗ. ТОВ «Тезаурус» було надано документи на захисні засоби відповідно до яких відсутній сертифікат якості та не підтверджено відповідність паспорту товару рекомендаціям зазначеним МОЗ і вимогам ДСТУ EN 14126.

Звертаємо увагу, що відповідно до відкритих даних основною діяльністю підприємства «Тезаурус» є неспеціалізована оптова торгівля.

Таким чином, рішення про укладення договорів закладами охорони здоров’я міста з невідокремленим структурним підрозділом ТОВ «Епіцентр К» «Будівельно-господарський гіпермаркет «Епіцентр К» м. Маріуполь» на поточний момент було обґрунтовано".

Читайте также:  

Тендерный беспредел: мариупольские больницы переплюнули Минздрав в закупке биокостюмов, - ДОКУМЕНТЫ

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Мариуполь #тендер #горсовет

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Апрол
1 червня 2020 р., 14:41
Ну да, ну да....а у мэрши такая зарплата....все ок, деньги "освоены". Кем надо, тем и освоены. Когда же они подавятся уже??!!! В гробу карманов нет!!
Все под контролем)))
1 червня 2020 р., 16:22
А у нашей серии, всегда на все один ответ..... Самое интересное, что даже там, где на лицо- коррупция! Они всегда, белые и пушистые. А мы, по их мнению,все вокруг, дурачки!
Стоматолог
1 червня 2020 р., 16:49
Некоторые гл врачи зубы за 40 штук зелени вставляют и ничего
Мудрый
1 червня 2020 р., 17:38
Прикрыть воровство правовой базой- это мастер-класс!
Мудрый
1 червня 2020 р., 18:45
Вадик за год получил 539 тыс., его жена свыше 12 млн.т.е. зарабатывает в 25 раз больше. За что ее так ценят в Метвинвесте? И не пора ли жене вадика подыскать замену со своего круга?
live comments feed...