• Головна
  • Гаряча лiнія психологічної допомоги
13:00, 27 травня 2020 р.
Новини компаній

Гаряча лiнія психологічної допомоги


Гаряча лiнія психологічної допомоги

0 800 215 568

Психічне здоров’я – це стан благополуччя, в якому людина реалізує свої здібності, може протистояти звичайним життєвим стресам, продуктивно працювати та привносити свій вклад у суспільство, але нажаль співвітчизники схильні применшувати важливість психічного здоров’я у своєму житті, а в деяких випадках ігнорувати цю важливість і зовсім.

Применшенню або ігноруванню може бути безліч причин. Серед таких причин часто відмічається: особливості виховання, яке відбувалось через страх, сором; самопожертва – що доволі часто заважає усвідомлювати свої почуття, а піклування про себе вважається егоїзмом; через недостатню психологічну обізнаність; культуальні аспекти, що в свою чергу будує негативний образ психолога, а психологічна галузь плутається з психіатрією.

Навіть маючи бажання звернутися до психолога за допомогою або зрозуміти що таке психічне здоров´я, рівень самооцінки, якість життя, задля розуміння власного психічного світу …. Це й не тільки це - залишаються недосяжними для багатьох людей, й головним чинником виступає думка інших, «авось люд дізнається», тобто першочерговим питанням постає конфіденційність.

Але й цьому рішення Є!

Саме Горяча Лінія Психологічної Допомоги виступає способом отримання психологічної підримки зі збереженням конфіденційності.

Але постають питання, Що це? Як? Коли? Хто?

І відповіді поруч:

Це?

Горяча лінія - це служба спеціалізованої телефонної психологічної допомоги людям, що надає можливість телефонної бесіди з кваліфікованим консультантом.

Горяча лінія – це анонімна, конфіденційна, компетентна та безкоштовна служба. Це означає, що все про що говорили, залишається між людиною, яка звернулась, і психологом-консультантом.

Коли?

При необхідності екстреної та кваліфікованої психологічної допомоги.

При стресових й кризових обставинах, сильних переживаннях, тривозі.

При необхідності емоційної підтримки.

Коли нема до кого звернутися за співчуттям і розумінням, ні з ким розділити свої страхи, біль, інші переживання.

Також, консультанти надають інформаційну підтримку людям, надаючи дані про можливість надання інших форм допомоги: про місця і організації, про діяльність фондів та соціальних служб, компетентних в суті питання.

Для кого?

Для осіб, що постраждали в наслідок конфлікту в Україні.

Для осіб, що постраждали в наслідок пандемії Covid-19 та карантинних заходів.

Для соціально незахищених верств населення.

Для осіб, яким потрібна підтримка, розуміння, допомога.

Як?

Набравши номер 0 800 215 568, безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів, анонімно, конфіденційно! Допомога надається з 10.00 до 19.00 щоденно.

Хто?

На базі Центру Психосоціального Супроводу в м. Маріуполі діє «Горяча Лінія Психологічної Допомоги», що здійснюється за сприяння Міністерства закордонних справ Німеччини, Malteser International та Мальтійської служби допомоги Україна м. Львів, в рамках проекту “Психосоціальна підтримка осіб, що постраждали внаслідок конфлікту в Україні”, який реалізує Громадська організація Підтримка психічного здоров´я – асоціація фахівців в галузі психічного здоров´я.

Допомогу надають психологи, соціальні працівники, професійні консультанти, які пройшли спеціальну підготовку.

Усі фахівці керуються етичним кодексом психолога та офіційно діючими розробками та рекомендаціями в галузі телефонного консультування.

Питання?

Дзвонить: 0 800 215 568!

ВИСЛУХАЄМО! ЗРОЗУМІЄМО! ПІДТРИМАЄМО!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

ТОП новини
10 років та 73 дні війни. Все, що відбувається в країні, - онлайн
"20 днів у Маріуполі" вирізали із скороченої версії кінопремії "Оскар". Суспільне на знак протесту відмовилося її показувати
Мати загиблого героя, маріупольця Олександра Коняхіна, просить підтримати петицію про присвоєння звання Героя України
Окупанти їх бояться і вважають потенційними терористами. Як в Росії “перевиховують” депортованих українських дітей, - розслідування
live comments feed...