• Головна
  • Новости Львова про «Галицькі експозиції»
11:17, 13 лютого 2013 р.

Новости Львова про «Галицькі експозиції»


Приватне акціонерне товариство (ПрАТ) «Гал-ЕКСПО» планує в рамках своєї програми виставок «Галицькі експозиції» з 28 лютого до березня у Палаці мистецтв м. Львова проводити VIII ювелірну спеціалізовану виставку-ярмарок «Еліт-ЕКСПО-2013». Ця виставка проводиться за підтримки Державної пробірної служби, Асоціації ювелірів України  та Державного українського гемологічного центру, повідомляє Львівська обласна газета в рубриці Новости Львова.

Тематичні розділи виставки «Галицькі експозиції»: Коштовні та напівкоштовні камені. Ювелірні вироби. Інструменти, технології та обладнання та для ювелірного виробництва. Годинники. Банківські метали. Антикваріат. Аксесуари та Біжутерія. Мистецькі авторські роботи. Та нарешті елітні сувеніри та подарунки. „ЕлітЕКСПО” сьогодні це справжня золота лихоманка ”, яка охоплює Західну Україну з року в рік. „ЕлітЕКСПО” це на Західній Україні єдиний спеціалізований майданчик для необмежених можливостей продажу та прямої демонстрації ювелірних виробів, це дуже відвідуваний і популярний захід у самому серці міста Львова. „ЕлітЕКСПО” це завжди більш ніж актуально, тому що відбувається напередодні Дня 8 Березня - жіночого свята.

«Галицькі експозиції» від «Гал-ЕКСПО» це також постійний ріст кількості візитерів, які протягом року не просто чекають цю виставку, а готуються до неї. „ЕлітЕКСПО” це насичена ділова програма з серією майстер-класів на важливі теми для ювелірного бізнесу, також це розвиток розвиненого та цивілізованого ювелірного ринку в регіоні. І нарешті, «Гал-ЕКСПО» це дружня зустріч в умовах містичної атмосфери Львова. Генеральний партнер виставки „ЕлітЕКСПО” - ювелірний завод "Золотой Век».

У виставці візьмуть участь виробничі та торговельні фірми З Росії, Китаю і Польщі, а також провідні вітчизняні виробники ювелірних виробів. В експозиції виставки будуть представлені кращі вироби ювелірів України, вишукана біжутерія, коштовні камені, елітні подарунки та сувеніри. Відвідувачі та гості виставки зможуть безпосередньо у виробника придбати ювелірні прикраси.  Мета цієї виставки-ярмарку - на території Західної України представити нові колекції, нові технології та нові розробки, що з'явилися на вітчизняному ринку ювелірних виробів, що стрімко розвивається. А урочисте відкриття „ЕлітЕКСПО” відбудеться в приміщенні Львівського Палацу мистецтв 28 лютого о 12-00.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

live comments feed...