• Головна
  • Як вибрати найкращий твердопаливний котел?
Реклама
18:01, 19 квітня 2020 р.

Як вибрати найкращий твердопаливний котел?

Реклама

Через постійний ріст цін на енергоносії і дороге підключення газу все більше людей звертають увагу на твердопаливні котли. Сьогодні ринок пропонує не один десяток моделей. Щоб не помилитися з вибором, слід знати основні особливості цього типу опалювального обладнання.

Тож як вибрати твердопаливний котел? Складність ще і в тому, що виробники пропонують дійсно величезний асортимент товарів. Зорієнтуватися і зрозуміти, який твердопаливний котел краще купити в приватний будинок дуже складно.

Для початку варто розібратися у тому, які види котлів існують. За типом горіння вони є: традиційного, піролізного і довготривалого горіння.

Твердопаливні котли традиційного горіння є дуже популярними. По-перше, вони найдешевші, а по-друге, вони здатні достатньо ефективно забезпечувати теплом необхідні об’єкти. Найбільшою перевагою твердопаливних котлів традиційного горіння є те, що на ринку їх найбільша кількість. Ви з легкістю зможете підібрати собі котел по конструкції, виготовлений із сталі або чугуну, і навіть по кольору.

Ще одним дуже популярним видом дров’яних котлів є піролізні котли. Їхня основна відмінність у тому, що вони можуть спалювати деревний газ, який виділяють дрова під дією високих температурах. Враховуючи те, що цей газ теж згорає, формується дуже мало залишків від горіння, що полегшує їх прибирання. Піролізні котли можна опалювати будь-якою деревиною. Однак вологість дров повинна бути не вища 20%. Ці котли мають мінімальну кількість недоліків: висока ціна і необхідність застосування електроенергії. Проте ви не пошкодуєте, що потратили ці кошти, адже така вартість себе повністю виправдовує.

Твердопаливні котли довготривалого горіння вже стали традиційними і мають широке застосування. Вони довговічні й витривалі, зручні і практичні у використанні. У якості палива для цих котлів підходять такі матеріали, як вугілля або дрова та ін. Більше того, згорання такого палива є екологічним, а залишки від горіння легко утилізуються.

Наразі найбільш універсальним, доступним і недорогим способом опалення приміщень є твердопаливні котли на дровах або вугіллі. В нашій країні вони мають великий попит, а в Європі котли дуже часто займають провідні позиції. Тож вам залишається тільки обрати той вид твердопаливного котла, який підходить саме вам. А детальніше ознайомитись з їх різновидами і придбати котел ви можете на сайті компанії «Економтепло» ekonomteplo.com.ua, де представлені якісні твердопаливні котли за доступними цінами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...