День відкритих дверей у Маріупольському міському ліцеї

Дорогі майбутні ліцеїсти та їх батьки!

14 березня 2020 року Маріупольський міський ліцей гостинно відкриє свої двері абітурієнтам і всім, хто хоче познайомитися ближче з одним із найкращих навчальних закладів міста. Ми будемо раді всім гостям, а особливо – учням 7 класів, які мріють стати ліцеїстами та вступити до 8 класу ліцею!

Уже 24 роки поспіль у Маріупольському міському ліцеї виховують вільних і думаючих українців. За роки свого існування ліцей випустив 3079 учнів. Учні ліцею – призери та переможці міських, обласних, Всеукраїнських та міжнародних предметних олімпіад, Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, учасники та дипломанти Міжнародних, Всеукраїнських, обласних конкурсів, науково-практичних конференцій. Щорічно кращі ліцеїсти отримують стипендії міської, обласної ради та Президента України.

Якісна підготовка для вступу до закладу вищої освіти, високопрофесійний викладацький склад, профільне та допрофільне навчання, сучасна матеріально-технічна база, новітні технології і методики навчання, закордонні стажування, атмосфера добра та взаємоповаги – це все наш ліцей!

Ми раді будемо бачити вас у нашому ліцеї!

Під час відвідування ліцею гості познайомляться з адміністрацією і матимуть можливість поставити питання, що їх цікавлять.

Завітайте до нас, ми чекаємо!

Адреса: пр Миру, 79

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии