“Місто для людей” у Маріуполі прибрало від снігу 435 690 квадратних метрів території

“Внутрішньоквартальну територію у дворах, що обслуговуються компанією МДЛ Маріуполь, від снігу прибирали 114 двірників і робітників мобільних бригад. Очищено і посипано 435 690 кв.м прибудинкової території, використано 47 т. протиожеледної суміші. Також до робіт залучалась спецтехніка”, - йдеться в повідомленні прес-служби "МДЛ".

В четвер у Маріуполі випав довгоочікуваний сніг. Комунальні служби міста, а також керуючі компанії були готові до погіршення погодних умов. До прибирання вулиць та прибудинкових територій було залучено додаткових робітників та техніку. Пріоритет при прибиранні від снігу надавався пішохідним доріжкам, підходам до будинків. Також звертаємо увагу наших клієнтів, що прибирання внутрішньоквартальних проїздів, дитячих і спортивних майданчиків не входить в зону відповідальності компанії МДЛ. З питань збирання цих територій необхідно звертатись в міські комунальні служби. В період з 7 по 11 лютого робітниками МДЛ очищено від снігу та криги 435 690 квадратних метрів території, на особливо складних ділянках було задіяно спецтехніку.

Зокрема, трактором прибрали сніг біля будинків за адресами: вул. Соборна, 2 - 4, пр. Металургів, 35, 37, 45, 135, 137, 139, 145, 141, пр-т Миру 66/39.

“Місто для людей” у Маріуполі прибрало від снігу 435 690 квадратних метрів території, фото-1

«Пішохідні доріжки обробляються протиожеледними матеріалами. Для цього ще до початку зими у кожному районі попередньо було організовано місце складання протиожеледної суміші, - розповідає начальник ділянки з комплексного прибирання Олена Аріненкова, - Протягом останніх днів використано 47 тонн піщано-сольової суміші.”

У компанії МДЛ регулярно здійснюється контроль якості прибирання прибудинкової території від снігу. Щодня виконується фотофіксація, фото робиться до і після прибирання, майстер і хаус менеджер перевіряють якість прибирання території двірником.

“Місто для людей” у Маріуполі прибрало від снігу 435 690 квадратних метрів території, фото-2

Ліквідацією бурульок і полою, звисаючих з дахів будинків, виконує ДРЖКІ. У той же час фахівці МДЛ не залишилися осторонь проблеми, і з метою забезпечення безпеки жителів будинків, що обслуговуються, при надходженні інформації про наявність бурульок, оперативно захищають небезпечну територію сигнальною стрічкою.

Компанія МДЛ у Маріуполі нагадує, що подати заявку на виконання робіт або повідомити про проблему можна в режимі 24/7 за номерами:

(067) 400 10 20
(050) 800 95 25
(0629) 48 48 00

Зв'язатися з нами можна також, скориставшись формою зворотного зв'язку на сайті https://mdl.com.ua/

Прес-служба МДЛ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии