• Головна
  • Дидактичні матеріали для НУШ: актуальні вимоги МОНУ
Реклама
06:21, 9 січня 2020 р.

Дидактичні матеріали для НУШ: актуальні вимоги МОНУ

Реклама

Широкий асортимент сучасних навчальних засобів для Нової української школи  

Купити дидактичні матеріали для школи — завдання, що потребує від учителів багато часу та зусиль. Адже щоб облаштувати шкільні приміщення НУШ дидактичними матеріалами, навчальним обладнанням і відповідними меблями, потрібно передусім добре орієнтуватись у вимогах і нормах міністерства. 

З прикладами сучасних дидактичних матеріалів для 1 класу НУШ ви можете ознайомитися в тематичному інтернет-магазині. А якщо ви вперше обираєте дидактичний матеріал НУШ і не знаєте, на що в першу чергу звернути увагу, — пропонуємо розглянути цю тему детальніше.

Дидактичний матеріал для НУШ — обираємо лише необхідне

Нова українська школа має на меті змінити підхід до освіти, реформувати методи викладання, трансформувати звичне нам освітнє середовище. Необхідною частиною такого принципово нового комплексного підходу є використання відповідних дидактичних матеріалів. 

Яскраве, сучасне навчальне обладнання не лише дозволить вчителю викладати за новими методиками. Воно вже з першого дня навчання допоможе дитині адаптуватися до школи та зануритися в філософію НУШ. Першокласник, який має у своєму розпорядженні найкращі навчальні засоби, вже ніколи не буде сприймати освіту як щось нудне, нецікаве й абстрактне. Тож саме тому оснащенню початкових класів приділяється так багато уваги.

Які дидактичні матеріали потрібні для початкової школи

Насамперед, це принципово нові роздаткові матеріали для першокласників. Сюди входять навчальні картки й набори карток (часто — на магнітах, щоб мати можливість кріпитися на дошки та стенди). Також вчителі початкових класів часто використовують під час навчального процесу дидактичні ігри, наочно-дидактичні матеріали, плакати, лепбуки, робочі зошити тощо.

Які критерії до дидактичних матеріалів у НУШ

Щоб відповідати концепції нового освітнього підходу в українській школі, всі навчальні матеріали мають бути:

  • Актуальними — відповідати чинним вимогам Міністерства освіти й науки та концепції НУШ.

  • Інформативними — повністю задовольняти всі потреби вчителя в демонстраційних і роздаткових навчальних засобах, що виникають у процесі вивчення шкільної програми. 

  • Яскравими й сучасними — щоб доносити нову інформацію до дітей у цікавій і доступній їм формі. 

  • Безпечними — не містити в складі матеріалів чи фарб будь-яких шкідливих чи токсичних речовин, мати спеціальний дизайн (без гострих кутів чи дрібних елементів). 

  • Міцними й стійкими до пошкоджень — виготовленими з цупких, зносостійких матеріалів, бажано зі спеціальним покриттям для додаткової міцності.

Також зверніть увагу, що під ці вимоги потрапляє не лише дидактичний матеріал для 1 класу НУШ та інші навчальні засоби для початкової школи. Дидактичний матеріал для середньої та старшої школи також повинен обиратися відповідно до вищезгаданих правил. Навчальні засоби для старшокласників можуть відрізнятися зовні (бути не такими кольоровими та мати меншу кількість ілюстрацій), але все інше не втрачає актуальності. 

І наостанок, головне правило підбору товарів для школи: вони повинні бути корисними для засвоєння шкільної програми. Як би не хотілося придбати всі до одного сучасні товари з каталогу, обирайте лише ті, що знадобляться вчителю на практиці. Адже якими б яскравими й привабливими вони не були, ціль їхнього використання — не розваги й ігри, а навчання. 

Де придбати дидактичні матеріали НУШ за вигідними цінами

Дидактичний матеріал для 1 класу НУШ купити можна як у магазинах шкільних товарів, так і онлайн — у сучасному інтернет-магазині. Тут навчальне обладнання доступне як поштучно, так і у складі комплексного оснащення шкільних приміщень. Як правило, в цілях економії часу та коштів, перевага надається комплексному постачальнику шкільного обладнання. Такий вибір дозволяє швидко та без зайвих затрат замовити всі необхідні для навчання товари, обладнання та мультимедійну техніку в одному магазині. 

Замовити необхідні матеріали для НУШ із безкоштовною доставкою не лише по Києву, а й у будь-який куточок України можна за лінком. Усі товари гарантовано відповідають санітарним нормам, вимогам щодо якості та правилам облаштування кабінетів НУШ і мають відповідні сертифікати й гарантію виробника.

Якщо ж вам знадобиться додаткова консультація чи кваліфіковані поради щодо підбору різних видів товарів для навчання — телефонуйте (044) 353-33-77. Досвідчені менеджери та фахівці-практики з відділу методичної підтримки допоможуть вам обрати найвигідніше рішення для сучасної української школи. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...