Переваги черепиці

Картинки по запросу Черепиця - чим відрізняються популярні види
Картинки по запросу Черепиця - чим відрізняються популярні види

Черепиця - це вид покрівельного покриття з минулого та один з небагатьох, який успішно застосовується і сьогодні. Раніше черепиця, головним чином, виготовлялася тільки з деревини, вручну розщеплюючись за допомогою сокири. Потім такі дощечки відповідно укладалися на дахах, створюючи одно з самих живучих тоді покриттів. Чи так це і зараз?


Трохи історії

Черепиця завжди була міцним та естетичним покриттям, в той же час, будучи досить дорогим покрівельним матеріалом. Багато віків тому її застосовували тільки на дахах церков, замків феодалів і садиб знаті. Сьогодні ж черепиця є важливим елементом стилю в архітектурі, тому і зустрічається досить часто. Традиційна черепиця ручної роботи зараз рідко зустрічається на дахах сучасних житлових будинків, оскільки її вартість, час виготовлення та монтаж коштують дуже дорого.Проте, враховуючи численні переваги таких органічних покрівельних матеріалів, любителі екологічного будівництва знову починають їх використовувати. Черепиця - це рішення, яке не лише функціональне, але й дуже естетичне. Багато старих будинків мають черепичні дахи, які могли бути покладені більше ніж 50 років тому. Крім того, вже у наприкінці XIX століття почали вироблятирізні види композитних покриттів, що значно розширило їх застосування.Популярна зараз бітумна черепиця дешевшатагнучкіша, що дозволяє застосовувати її на дахах неправильної форми.


Основні переваги черепичного даху

1. Передусім, черепиця дуже практичне рішення для покрівлі. Завдяки різноманітності матеріалів і форм з її допомогою можна добитися ідеального облицювання покрівлі.

2. Другою важливою перевагою є естетика, якою відрізняється як дерев'яна, так і бітумна черепиця. Якщо ви хочете дах з натуральних матеріалів, можете вибирати один з багатьох видів деревини, в основному: ялини, сосни, модрини, дуба, канадського кедра. Версії бітумні надають вам повний вибір кольорів таформ, що значно розширює варіанти дизайну. Крім того, як вже вище згадувалося, бітумна черепиця досить гнучка, тому ідеально підходить для дахів різних конструкцій.

3. Міцність покрівлі. Сучасні покрівельні матеріали надзвичайно стійкі до морозів, не вбирають воду, не піддаються руйнуванню під час снігопаду, граду, а сучасні методи просочення надовго захищають їх від зміни кольору і впливу на них змінних атмосферних чинників.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии