Всеукраїнська Мережа Доброчесності та Комплаєнсу (UNIC) запрошує Вас відвідати регіональний Семінар у місті Маріуполь!

У 2018 році UNIC спільно з Програмою розвитку ООН в Україні провела серію регіональних семінарів, метою яких було об’єднання зусиль бізнес-спільноти, державних органів, представників громадськості, неурядових організацій, господарських об’єднань та засобів масової інформації для популяризації ділової доброчесності в Україні.

Семінари пройшли у восьми містах України: Харкові, Львові, Одесі, Вінниці, Дніпрі, Iвано-Франківську, Рівному та Чернігові.

Продовжуючи традицію проведення освітніх заходів в регіонах в 2019 році, Мережею охоплено ще 5 міст України – Черкаси, Хмельницький, Луцьк, Маріуполь та Миколаїв. Серія регіональних семінарів 2019 організована в рамках проекту «Доброчесність як правило для ведення бізнесу», що фінансується Королівством Нідерланди.

Запрошуємо Вас відвідати семінар на тему «Комплаєнс у трудових відносинах: практичні інструменти усунення корупційних ризиків» у вашому місті.

Організатор: UNIC

За підтримки: Ради бізнес-омбудсмена, Посольства Королівства Нідерландів в Україні, Торгово-Промислової Палати України

Партнер заходу: Маріупольська асоціація підприємців

Вартість: участь у заходах є безкоштовною за умови попередньої реєстрації

Реєстрація доступна за посиланням: https://forms.gle/mgbjEn5MWKLYQpWC7

Дата заходу: четвер, 21 листопада 2019 року

Місце: Халабуда Хаб (БЦ «Галакс», вул. Нільсена, 60)

Час заходу: 10:00 – 14:00

Програма заходу доступна за посиланням: https://bitly.su/0cbcyXA

Вам буде надіслано електронне повідомлення з зазначенням статусу Вашої реєстрації протягом 1-2 робочих днів з дати подання заяви.

У разі виникнення у вас будь-яких питань щодо реєстрації або інших питань просимо звернутися до Дар'ї Білінської за телефоном: +38 067 372 33 06 або електронною поштою: [email protected]

Всеукраїнська Мережа Доброчесності та Комплаєнсу (UNIC) запрошує Вас відвідати регіональний Семінар у місті Маріуполь!, фото-1
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии