Уточнение по статье «Реконструкция «Воды Донбасса». Область готовит резервный план обхода ОРДО»

Мы разместили на сайте статью с брифинга главы ДонОГА Павла Кириленко «Реконструкция «Воды Донбасса». Область готовит резервный план обхода ОРДО», которая содержала неточную информацию, касающуюся плана модернизации предприятия.

В пресс-службе Донецкой облгосадмнистрации дают разъяснения:

«Донецька обласна державна адміністрація не планує будівництва гідротехнічних споруд в обхід окупованій території. Інформація, яка була розповсюджена сайтом 0629, некоректна і не відповідає дійсності. А подана цитата - скомпільована й неточна.

Модернізація системи водопостачання області - одне з наших основних завдань. Вирішуючи його, ми виходимо з того, що компанія "Вода Донбасу" - єдиний комплекс, єдиний виробничій і господарчій механізм. І Донецьк, і Маріуполь, і Макіївка, і Добропілля беруть воду з єдиного джерела - каналу Сіверський Донець-Донбас, який бере свій початок на території Слов'янського району і проходить по всій області.

В процесі модернізації компанії маємо вирішити дві основні проблеми: покращити якість води і надавати її у достатній кількості усім споживачам цілодобово.

Орієнтовна вартість реалізації програми з модернізації - реконструкції та капремонту магістральних водогонів, насосних, фільтрувальних і каналізаційних станцій, колекторів - 7,5 млрд грн.

Ми розуміємо, що це значні суми, але вони є фактично інвестиціями у здоров'я і добробут людей - по обидва боки тимчасової так званої лінії розмежування»,

Вода Донбасса реконструкция ОРДО
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии