У Донецькому юридичному інституті МВС України відбулися урочисті заходи, присвячені складанню клятви курсанта та студента

У Донецькому юридичному інституті МВС України відбулися урочисті заходи, присвячені складанню клятви курсанта та студента, Титова  Елена Игоревна

13 вересня у Маріуполі в Театральному сквері відбулася знакова подія для курсантів та студентів 2019 року набору факультету № 2. У цей день в присутності своїх старших товаришів, керівництва вишу-переселенця, керівництва поліції Донеччини, представників місцевого самоврядування, почесних гостей, науково-педагогічного та командно-адміністративного складу інституту першокурсники курсанти отримували погони курсанта, а першокурсники студенти отримала студентські квитки. Окрім того курсанти складали Клятву курсанта ДЮІ, і вперше в історії нашого інституту студенти складали Клятву студента ДЮІ.

Рівно о 17.00 проректор інституту капітан поліції Денис Нестеров подав загальну команду «Інститут! Ставай! Рівняйсь! Струнко! Рівняння на Прапор! Прапор Донецького юридичного інституту внести!» Прапороносна група внесла прапор інституту. Вишикувані курсанти та студенти єдиним поглядом супроводили прапороносну групу. Факультет № 2 інституту прийняв естафету від особового складу факультету № 1 та факультету № 3 інституту з м. Кривого Рогу де в цей день також були проведені урочисті заходи з цієї нагоди.

У Маріуполі на 1-му курсі факультету № 2 в місті Маріуполі навчається:

- 125 курсантів, з них 35 дівчат з 5 областей країни (Донецької, Дніпропетровської, Запорізької, Кіровоградської та Миколаївської областей);

- 65 студентів, з них 43 дівчини з 2 областей (Донецька та Запорізька).

Серед загальної кількості курсантів та студентів факультету № 2 є і першокурсники, вихідці з тимчасово окупованої території сходу України. Представники різних областей України обрали наш інститут. Це знакова подія, яка підтверджує, що Донецька школа правоохоронців та цивільних юристів шанується у всіх куточках єдиної України.

Ректор інституту, професор Віктор Бесчастний привітався з особовим складом «СЛАВА УКРАЇНІ!». У відповідь залунало над центральною частиною Маріуполя громкоголосне «ГЕРОЯМ СЛАВА!». Спільне виконання Державного Гімну України оголосило про початок урочистостей.

Церемонію вручення першокурсникам набору 2019 року погонів курсанта Донецького юридичного інституту проводили: начальник ГУНП в Донецькій області генерал поліції третього рангу Микола Семенишин, ректор Донецького юридичного інституту МВС України Віктор Бесчастний, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Михайло Івченко, начальник Центрального відділу поліції ГУ НП в Донецькій області підполковник поліції Сергій Бичін, голова Донецької обласної ветеранської організації «Асоціація ветеранів МВС України» Олександр Рекун.

Одночасно з погонами курсанти першокурсники отримали і іменні листівки-привітання. В урочистій обстановці почесними гостями: радником голови Донецької обласної державної адміністрації Миколою Трофименко, начальником Донецького прикордонного загону ДПС України полковник Анатолієм Коцюрбою, командиром Маріупольського загону морської охорони ДПСУ капітан І рангу Миколою Сиринським, генеральний директор азовського судноремонтного заводу Олег Турським були вручені студентські квитки студентам першокурсникам факультету № 2:

Після завершення церемонії вручення погонів курсантам першокурсникам та студентських квитків студентам 1-го курсу було проведено церемонію складання курсантами першокурсниками Клятви курсанта та студентами першокурсниками Клятви студента, які символізують честь, гідність, людяність та законність.

По завершені церемонії складання Клятви пролунав Гімн Донецького юридичного інституту МВС України.

Ректор інституту Віктор Бесчастний, почесні гості та представники батьківської громади привітали курсантів та студентів 1-го курсу із врученням погонів, а студентів з отриманням студентських квитків, урочистим складанням Клятви курсанта та студента Донецького юридичного інституту після чого командири підрозділів перешикували особовий склад для проходження урочистим маршем. Для курсантів першого курсу це перший урочистий марш. Особливо з хвилюванням спостерігали за проходженням курсантів їхні батьки. Так за три тижня вчорашні школяри зробили відчутний крок в становленні як курсанти – майбутні офіцери поліції. І саме сьогодні на їхньому урочистому заході начальник ГУНП в Донецькій області генерал поліції третього рангу Микола Семенишин і ректор Донецького юридичного інституту МВС України Віктор Бесчастний підписали договір про співпрацю, який стане ще один кроком для майбутніх офіцерів поліції.

Завершилися урочисті заходи загальним фотографуванням.

У Донецькому юридичному інституті МВС України відбулися урочисті заходи, присвячені складанню клятви курсанта та студента, фото-1 У Донецькому юридичному інституті МВС України відбулися урочисті заходи, присвячені складанню клятви курсанта та студента, фото-2 У Донецькому юридичному інституті МВС України відбулися урочисті заходи, присвячені складанню клятви курсанта та студента, фото-3 У Донецькому юридичному інституті МВС України відбулися урочисті заходи, присвячені складанню клятви курсанта та студента, фото-4 У Донецькому юридичному інституті МВС України відбулися урочисті заходи, присвячені складанню клятви курсанта та студента, фото-5 У Донецькому юридичному інституті МВС України відбулися урочисті заходи, присвячені складанню клятви курсанта та студента, фото-6 У Донецькому юридичному інституті МВС України відбулися урочисті заходи, присвячені складанню клятви курсанта та студента, фото-7 У Донецькому юридичному інституті МВС України відбулися урочисті заходи, присвячені складанню клятви курсанта та студента, фото-8 У Донецькому юридичному інституті МВС України відбулися урочисті заходи, присвячені складанню клятви курсанта та студента, фото-9 У Донецькому юридичному інституті МВС України відбулися урочисті заходи, присвячені складанню клятви курсанта та студента, фото-10 У Донецькому юридичному інституті МВС України відбулися урочисті заходи, присвячені складанню клятви курсанта та студента, фото-11 У Донецькому юридичному інституті МВС України відбулися урочисті заходи, присвячені складанню клятви курсанта та студента, фото-12 У Донецькому юридичному інституті МВС України відбулися урочисті заходи, присвячені складанню клятви курсанта та студента, фото-13 У Донецькому юридичному інституті МВС України відбулися урочисті заходи, присвячені складанню клятви курсанта та студента, фото-14 У Донецькому юридичному інституті МВС України відбулися урочисті заходи, присвячені складанню клятви курсанта та студента, фото-15 У Донецькому юридичному інституті МВС України відбулися урочисті заходи, присвячені складанню клятви курсанта та студента, фото-16 У Донецькому юридичному інституті МВС України відбулися урочисті заходи, присвячені складанню клятви курсанта та студента, фото-17
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии