“Простір мрій”: завтра стартует фестиваль кузнецов, творцов, художников. Можно будет научиться, - ФОТО

“Простір мрій”: завтра стартует фестиваль кузнецов, творцов, художников. Можно будет научиться, - ФОТО, Романенко Анна

Завтра в Мариуполе торжественной откроется уникальный фестивальный проект “Простір мрій”. 10 уникальных кованых скульптур, которые в течение последнего месяца ковались в Мариуполе матстерами со всей Украины, будут представлены горожанам и переданы в подарок Мариуполю, Сартане и Мангушу. 

Пригласили в Мариуполь кузнецов из разных уголков Украины Украинский культурный фонд и Национальный союз художников Украины.

Как рассказали организаторы, уже 7 сентября с 12.00 в центре семейного отдыха "Акварель" состоится выставка готовых работ.  

" Скульптури зроблені на основі малюнків дітей Маріуполя, Сартани та Мангушу. Серед них: “Морський охоронець-дракон”, “Коник, який мріє та діє” та “Руда лисиця”, “Біла птаха – символ Мангушу” та “Металевий птах-ворон”, закохані будиночки “Він, Вона…”, “Ліра” та “Маска” – символи творчості, мереживо з металу – “Металевий механізм” та піраміда-“Зоряна ніч”, - рассказали организаторы.

"О 15:00 заплановано урочисту презентацію кожної скульптури, яку проведуть дитина – авторка малюнку, та коваль-автор скульптури, та передача скульптур головам Маріуполю, Сартани та Мангушу. Таким чином, скульптури будуть подаровані громадам на фестивалі та пізніше будуть встановлені в парках Маріуполя, Сартани та Мангушу".

Кроме выставки кованых скульптур, состоится творческий фестиваль “Простір мрій”. Он объединит детей, молодежь, которые хотят творить, петь, играть. Там можно будет принять участие в мастер-классах и многому научиться.

Програма фестивалю

7 вересня, 12.00 - 18.00

- Розпис металевої скульптури-велетня “Птахо-риба”. Ця інсталяція – бренд проекту “Простір мрій” розташується на горі над самим морем в центрі “Акварель”. Вона важить майже 4 тони, її довжина - 5,6 метрів, розмах крил 4 метри. Розписувати інсталяцію запрошуємо всіх бажаючих дітей, які прийдуть на фестиваль.

- Виставки унікальних виробів мистецтва, картин молодих митців, малюнків дітей.

- Майстер-класи від художників та ковалів, гончарів, клубу історичної реконструкції

- Танцювальний флеш-моб, конкурси та квести

- Гала-концерт творчих колективів Міського центру позашкільної роботи за місцем мешкання

18.00 – 21.00 - DJ [email protected]

8 вересня, 12.00 – 18.00

Мистецька лабораторія, пленери та майстер-класи від видатних українських та іноземних художників, скульпторів, фотографів, відеографів для всіх бажаючих.

Запрошуємо дітей та молодь на яскравий творчий фестиваль “Простір мрій”.

#Тут мрії прикрашають простір

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии