• Главная
  • Як депутати Ахметова давали гнівну відповідь послу Мінгареллі!
Фб-блогеры MRPL
15:05, 31 июля 2019 г.

Як депутати Ахметова давали гнівну відповідь послу Мінгареллі!

Фб-блогеры MRPL

Депутат міськради Максим Бородин написав блог після виступу депутата Оксани Гринько на пленарному засіданні Маріупольської міської ради. Публікуємо мовою оригіналу.

"Оксана Гринько зачитує якесь звернення щодо посла ЄС Хуга Мінгареллі, але більшість у залі просто не розуміє про що це. Навіть немає традиційних аплодисментів від КСН. Дивно? Про що було звернення. Подивиться.

Якщо коротко: як «необачні зауваження про БРУДНІ ВІКНА від посла Мінгареллі можуть звести нанівець БАГАТОРІЧНУ ПРАЦЮ І ЗУСИЛЛЯ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, ЩОДО СТВОРЕННЯ ПОЗИТИВНОГО ІМІДЖУ МАРІУПОЛЯ…

Хвилиночку. Яке відношення брудні вікна мають до місцевого самоврядування і ЩО САМЕ сказав посол ЄС? Читаємо його висловлювання в інтерв’ю УП Українська правда:

«– А як щодо "Криворіжсталі"?

Те, що відбувається – рейди СБУ по комерційних компаніях – вже шкодить інвестиційній привабливості України.

Звісно, є потреба боротися з корупцією, в тому числі у сталеливарній галузі. Але невже ситуація в ArcelorMittal – найгірша в Україні? Я не фахівець і не маю відповіді, але коли був у Маріуполі і проводив пальцем по склу, то палець ставав чорним. І я точно знаю, що це було забруднення не від ArcelorMittal, а мабуть, від заводу "Метінвесту".

Як на мене, то навіть якщо завтра СБУ "для балансу" прийде з обшуком на завод "Метінвесту", то це не вирішить проблему для інвестклімату.

Взагалі дещо дивно бачити Службу безпеки України в таких справах, і ми всі були цим здивовані.»

Таким чином стає зрозумілим, що посол коментуючи спірну криміналу справу (вона не про забруднення шкідливими речовинами повітря або води, а про використання спеціалізованого обладнання на МБЛЗ, яке випромінює певні дози радіації і яке також використовується на МБЛЗ ПАТ "ММК ІМ. ІЛЛІЧА") по «Криворіжсталі» від СБУ, має на увазі те, що Маріуполь, згідно рейтингів забруднення повітря, ОФІЦІЙНО посідає 1 місце в продовж останніх років і тому, якщо СБУ взялося за найбільших забруднювачів в Україні, то потрібно перевіряти УСІ найбільші підприємства-забруднювачі! Але, в той саме час, додає, що УСІ такі події не посприяють поліпшенню інвестклимату. І що дійсно, це не робота СБУ, займатися забрудненням у будь якому разі. Все.

Як ви бачите, нічого такого екстраординарного не було сказано. АЛЕ, у піарників «Метінвесту», вже неконтрольований рефлекс, як у «собак Павлова» - якщо десь пролунало згадування назви компанії то треба негайно відповідати! І нічого би дивного не було, якщо би публічну відповідь дав ПРЕДСТАВНИК «МЕТІНВЕСТУ». Але, НІТ!

І десь у глибоко, в корпоративних надрах, народжується ідея приплести місцеве самоврядування та імідж Маріуполя до іміджу заводів «Метінвеста». Маріуполь=Метінвест. Вони справді так там думають. Для них місцеве самоврядування, зі своїм мером та депутатською більшістю – це давно вже окрема філія великої корпорації Ахметова. І тому немає нічого дивного, коли кожний раз на питання до корпорації-забруднювача, відповідають депутати міської ради, як головні адвокати забруднювача. І замість того, щоби бути ПРЕДСТАВНИКАМИ МЕШКАНЦІВ, вони є ПРЕДСТАВНИКАМИ ЗАВОДІВ… Бачили очі, що купували…

Ну і наприкінці. Дуже смішно виглядає повторне запрошення, від депутата «Оппоблоку» Оксани Гринько, посла Мінгареллі до Маріуполя, «щоби він змінив свою думку щодо брудних вікон». Так звісно, на «Метінвесті» вміють влаштовувати показову чистоту перед екскурсіями відвідувачів на виробництво. Але як очистити УСІ ПІДВІКОННЯ МАРІУПОЛЯ?Можливо влаштувати безстроковий конкурс від Сергія Магери та «Зеленого центру Метінвест» - «Чисте підвіконня»? А у якості призу надати кожному учаснику респіратор… Як вам ідея?

Як депутати Ахметова давали гнівну відповідь послу Мінгареллі!, фото-1

На фото підвіконня у зачиняємому балконі через тиждень після повного прибирання. Центр міста."Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии

Объявления
live comments feed...