«Вона - це я»: в Маріуполі презентували арт-проект про те, що люди мають крила (ФОТО)

22 листопада в кафе «Шоколад» відбувся благодійний арт-проект «Вона - це Я», учасниками якого стали випускники та студенти кафедри української філології Маріупольського державного університету, а також усі, кому не байдужий розвиток театрального мистецтва в нашому місті.

П 4

Проект «Вона - це Я» являє собою театралізовану постановку п’єси молодого українського драматурга Ольги Шниткіної. Презентована вистава є новітнім втіленням розуміння драматичного мистецтва. Це симбіоз прозового монологу з віршованими текстами, музикою, художнім мистецтвом, людськими емоціями та спогадами.

П 3
П 3

Протягом усього дійства в залі панувала тиша - вистава сприймалася на одному подиху. Вирізняє спектакль з-поміж інших нестандартна постановка, що дозволяє глядачу поринути у власні спогади. Слід особливо відзначити гру акторів-аматорів, які повністю передали настрій твору та майстерно зуміли відтворити сюжет п’єси.

П 1
П 1

Головний меседж постановки полягає в тому, що треба вірити у краще, ніколи не здаватися, і головне - не марнувати власного життя. Як зауважує одна з героїнь: «Треба вірити, що сни відбуваються насправді. Треба вірити, що люди мають крила…».

П 2
П 2

Авторка вже не вперше презентує власні п’єси. Минулого року відбувався схожий проект під назвою «На межі».

Після вистави глядачів порадував своєю творчістю маріупольський гурт «Кайт» - хлопці виступали наживо на високому рівні, що оцінили всі присутні.

П 5
П 5

Зібрані кошти організатори проекту витратили на подарунки для дитячого будинку «Добрий самарянин». Фрукти, цукерки, печиво й інші смачні та корисні гостинці були відвезені дітям 26 листопада. Відверті дитячі посмішки стали кращою нагородою для організаторів проекту.

П 6
П 6
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии