Коментар «МДЛ Маріуполь» щодо ситуації в будинку за адресою: бул. Шевченка, 252

18 червня у соціальній мережі Facebook мешканці будинку, розташованого за адресою бульвар Шевченка, 252, опублікували знімки зливової каналізації з вимогою негайно привести її до ладу.

Компанія «Місто для людей Маріуполь» повідомляє, що з початку 2019 року нами було отримано 337 заявок від мешканців даного будинку. Наразі відпрацьовано вже 310 заявок.

Починаючи з першого дня обслуговування даного будинку, спеціалістами компанії «МІСТО ДЛЯ ЛЮДЕЙ МАРІУПОЛЬ» було виконано наступні види робіт:

- заміна аварійної ділянки мережі холодного та гарячого водопостачання і каналізації;

- спільно зі спеціалістами ККП «Маріупольтепломережа» вже другий рік поспіль ми проводимо підготовку до зимового опалювального сезону, до якої входить ревізія та, в разі необхідності, ремонт і заміна аварійних ділянок трубопроводу, встановлення нової запірної арматури;

- будівельною бригадою виконано скління дерев’яних рам;

- двічі за заявками жителів встановлювалися замки на підвальні приміщення, проте, на жаль, нещодавно один із замків було викрадено разом з приладом комерційного обліку теплової енергії. Про даний випадок поінформовано Національну поліцію.

Звертаємо Вашу увагу, що всі роботи проводяться в межах ціни послуги з управління та за кошти співвласників, які надходять на рахунок будинку. У зв’язку з низькою платіжною дисципліною на даний час за мешканцями Вашого будинку накопичився борг у розмірі більш ніж п’ятдесят п’ять тисяч гривень. Незважаючи на це, компанія «МІСТО ДЛЯ ЛЮДЕЙ МАРІУПОЛЬ» продовжує виконувати взяті на себе зобов’язання з утримання будинку, регулярно і в повному обсязі сплачує партнерським організаціям ДТЕК та «Маріуполь-ліфт» послуги з енергопостачання місць загального користування, енергопостачання та технічного обслуговування ліфтів. Адже вартість цих послуг входить до ціни послуги з управління багатоквартирним будинком.

Не зважаючи на наявність заборгованості мешканців будинку, спеціалісти аварійної бригади за заявками мешканців продовжують виїжджати на місце, а 18 червня 2019 року було здійснено ремонт аварійного коліна зливової каналізації у підвалі.

Інші види робіт за заявками, наприклад, ремонт аварійної ділянки зливової каналізації, буде виконано після накопичення коштів на рахунку будинку, що дасть нам змогу придбати необхідні витратні матеріали. Забрати зараз кошти з інших статей витрат неможливо, адже несплата послуг з енергопостачання місць загального користування, енергопостачання та технічного обслуговування ліфтів призведе до вимкнення світла у під’їздах та зупинки ліфтів.

Нагадуємо також, що з 1 травня 2019 року в Україні набрали чинності зміни до Закону України «Про житлово-комунальні послуги», згідно з якими боржникам за несвоєчасну оплату житлово-комунальних послуг буде нараховуватись пеня.

Компанія «Місто для людей Маріуполь» звертається до Вас з проханням відповідально ставитись до власної оселі, дбати про вже зроблений поточний ремонт та не зволікати з оплатою. Адже за своєчасної оплати рахунків за наші послуги ми зможемо зробити для Вашого будинку більше і в значно коротший термін.

Компанія "Місто для людей" - провідна приватна керуюча компанія на ринку ЖКГ України. Має представництва у Києві та 6 інших містах країни. Компанія обслуговує понад 224 000 клієнтів.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии