• Головна
  • У Краматорську відкривається Епіцентр відразу із сервісом ПриватБанку "Оплата частинами"
Новини компаній
10:00, 15 червня 2019 р.

У Краматорську відкривається Епіцентр відразу із сервісом ПриватБанку "Оплата частинами"

Новини компаній

Нова побутова техніка у Краматорську стає доступнішою з ПриватБанком та Епіцентром. Бажаний товар з 15 червня можна придбати у новому гіпермаркеті Епіцентр у Краматорську, який буде працювати із сервісом  банку "Оплата частинами". Покупцям не потрібно довго збирати на новий телевізор чи пральну машину і відмовляти собі у бажаннях. Кредит майже без переплат значно розширює плани на оновлення та придбання побутової техніки та товарів для спорту мережі “Інтерспорт”.

“Партнер ПриватБанку – мережа ТЦ “Епіцентр К” пропонує клієнтам кредит практично без переплат на нову побутову техніку та товари для спорту, – розповідає  керівник напрямку "Оплата частинами" Східного РУ ПриватБанку Наталія Дєвочкіна. – Сучасна та якісна продукція, здебільш імпортного виробництва, коштує недешево. Оплата частинами до 25 платежів (у залежності від товару) суттєво знімає навантаження на гаманець. Не потрібно викладати всю суму відразу. Переплата за кредитом складе лише 0,01% річних”.

Оформити покупку за сервісом "Оплата частинами" дуже просто:

- Дізнайтеся про доступну суму ліміту. (Це легко зробити у мобільному додатку “Оплата частинами”. Завантажити мобільний додаток “Оплата частинами” для IOS можна в App Store, для Android - в Google Play. Додаток дозволяє повністю контролювати стан розрахунків за послугою та надає багато інших опцій для користування сервісом. Ще дізнатися про суму ліміту можна надіславши SMS на номер 10060 із текстом chast).

- Оберіть товар у торговому центрі та розрахуйтеся кредитною карткою ПриватБанку. Повідомте касиру, що хочете оформити покупку за сервісом Оплата частинами. Зазначте кількість платежів.

- Заберіть покупку. Жодних документів або довідок не потрібно.

При оплаті буде списано лише першу частину суми. Решта зніматиметься з картки кожного місяця рівними частинами. Поповнювати картку можна також кожного місяця на суму місячного платежу. Зручніше це робити через термінали самообслуговування або дистанційно через Приват24.

На всі інші товари гіпермаркету Епіцентр діє Миттєва розстрочка. Програма "Миттєва розстрочка" дозволяє купувати будь-які будівельні матеріали, меблі, посуд, електроінструменти та інше з можливістю вибору кількості частин, на які буде розбита сума покупки. Оформити послугу можна відразу на касі компанії-партнера, достатньо тільки повідомити продавцеві, про наміри скористатися цією програмою і розплатитися карткою ПриватБанку. Договором при цьому стає чек про покупки з POS-терміналу. Можливий період розстрочки від 2 до 25 місяців. Вартість користування кредитними коштами лише 2,9% на місяць.

Лише за останні три місяці у партнерів ПриватБанку в Донецькій та Луганській областях клієнти банку за сервісом "Оплата частинами" придбали товарів на загальну суму майже 40 000 000 гривень. Середній чек однієї покупки склав 6 000 гривень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...