• Головна
  • ПриватБанк надав можливість своїм клієнтам сплачувати “комуналку” з мінімальною комісією
Новини компаній
16:51, 3 червня 2019 р.

ПриватБанк надав можливість своїм клієнтам сплачувати “комуналку” з мінімальною комісією

Новини компаній
ПриватБанк надав можливість своїм клієнтам сплачувати “комуналку” з мінімальною комісією, фото-1
ПриватБанк продовжує розвивати технології, які дозволяють клієнтам сплачувати за комунальні послуги без відвідування банківських установ та абонентських відділів підприємств. До того ж такі сервіси передбачають мінімальную банківську комісію із споживачів. Так, за допомогою фахівців банку, комунальники реалізували можливість сплачувати за послуги прямо на сайтах підприємств. В розділах “Оплата” або у наскрізних сторінках сайтів розташована кнопка “Оплата онлайн”, “Швидка оплата” чи “Оплата послуг”. Натиснувши на цю кнопку, клієнти оплачують “комуналку”, не виходячи з дому, за кілька хвилин.
“Після натискання на цю чарівну кнопку споживачеві залишиться лише ввести номер свого особового рахунку, обрати будь-яку карту ПриватБанку або карту інших банків і оплатити суму, що запропонована комунальним підприємством (ця ж сума буде зазначена у платіжці, що надходить споживачеві), - пояснює керівник напрямку платежів та переказів, заступник директора Східного РП ПриватБанку Андрій Житников. - За бажанням, споживач може відкоригувати суму. У Луганській та Донецькій областях вже кілька комунальних підприємств надали можливість сплачувати за послуги на своїх сайтах. А у таких невеличких містах, як Покровськ обо Щастя всі комунальні послуги можна оплатити на на одному сайті”.
ПриватБанк надав можливість своїм клієнтам сплачувати “комуналку” з мінімальною комісією, фото-2
акий сервіс зручний і комунальникам, і споживачам. Тому комунальники в цьому випадку беруть на себе сплату банківської комісії. Саме через це, такий спосіб оплати найбільш вигідний клієнтам ПриватБанку. У Донецькій та Луганській областях, серед інших, швидко, зручно та без комісії комунальні послуги можна оплатити на сайтах МаріуполяПокровського та Щастя.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...