На «Дні кар’єри» в м.Маріуполі учасникам заходу було презентовано спеціальну та військову техніку

На «Дні кар’єри» в м.Маріуполі учасникам заходу було презентовано спеціальну та військову техніку, Титова  Елена Игоревна

18 травня на центральній Театральні площі м. Маріуполя Донецький юридичний інститут вперше проводив масштабний профорієнтаційний захід «День кар’єри». Зазначаємо, що на локаціях були представлені різні підрозділи Міністерства внутрішніх справ, Збройних сил України, які безпосередньо виконують службові та бойові завдання в Донецькій області, а саме: Головне управління Національної поліції в Донецькій області, управління патрульної поліції, управління поліції охорони, військова частина № 3057 Національної гвардії, полк спеціального призначення Національної гвардії «Азов», управління державної служби з надзвичайних ситуацій, Донецький прикордонний загін та підрозділ морської охорони. Особливістю діяльності локацій даних підрозділів стала презентація городянам та гостям міста спеціальної та бойової техніки.

Окрім того, спеціальну техніку презентували представники Регіонального сервісного центру МВС України, зокрема пересувний сервісний центр, який оснащений сучасним обладнанням та виїжджає за графіком у віддалені населені пункти та надає громадянам послуги з оформлення та переоформлення транспортних засобів, проведення екзаменів на право водіння і видачі водійських посвідчень, а також приймають запити на отримання довідок про відсутність судимостей. В умовах воєнних дій жителі на лінії розмежування та прифронтових населених пунктів мають потребу використовувати функціональні можливості пересувного сервісного центру. Також зацікавленість у гостей профорієнтаційного заходу викликали спеціально обладнані транспортні замоби, які виїжджають та надають первинну медичну допомогу.

Отже, на прилеглій до Театральної площі території було презентовано понад двух десятків зразків спеціальної та війської техніки від навчальнихавтомобылыв ДЮІ, мотоциклів, автомобілів патрульної поліції, пожежників до зразків бойової техніки.

Кожен бажаючий мав можливість відчути себе водієм того чи іншого автомобіля. Як діти так і дорослі із зацікавленістю пізнавали технічні можливості того чи іншого транспортного засобу Пропонуємо фото звіт про презентацію спеціальної та бойової техніки під час проведення у Маріуполі Дня кар’єри.

Факультет № 2,
з використанням інформації електронних ЗМІ

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии