• Головна
  • МакДональдз розпочинає десяту щорічну благодійну акцію «День Щастя».
07:38, 9 листопада 2011 р.

МакДональдз розпочинає десяту щорічну благодійну акцію «День Щастя».


МакДональдз розпочинає десяту щорічну благодійну акцію «День Щастя».

МакДональдз розпочинає десяту щорічну благодійну

акцію «День Щастя»

 

Традиційно до акції приєднаються відомі спортсмени, музиканти та громадські діячі, які відвідають «МакДональдз» у м. Маріуполь 13 листопада о 13:00 та будуть особисто обслуговувати відвідувачів, що бажають долучитися до акції. Мета акції – зібрати кошти та придбати медичне обладнання, яке буде передано 25 дитячим лікарням по всій Україні, у тому числілікарні №3 у м.Мариуполь.

Благодійна акція «День Щастя в МакДональдз» триватиме з 1 по 30 листопада 2011 року в усіх 71 закладах МакДональдз у 21 місті Україні. Під час акції відвідувачі ресторанів можуть зробити особистий внесок у добру справу допомоги дітям – придбати символічні сердечко або брелок, а 13 листопада – Картоплю Фрі. Крім того, цього року спеціально для акції «День Щастя» відомі українські співаки виконали українські, російські та англійські колискові, створивши ексклюзивний аудіодиск «Зіркові колискові».

Всі кошти, зібрані протягом акції (за винятком ПДВ та собівартості Картоплі Фрі, проданої 13 листопада), будуть спрямовані на придбання обладнання для виходження недоношених немовлят: кувези, лампи фототерапії, системи обігріву, ліжечка для новонароджених та ін. Обладнання буде безкоштовно передано у 25 дитячих лікарень у Вінниці, Дніпропетровську, Донецьку, Житомирі, Запоріжжі, Києві, Кременчуці, Кривому Розі, Луганську, Львові, Маріуполі, Миколаєві, Одесі, Полтаві, Севастополі, Сімферополі, Сумах, Харкові, Черкасах, Чернігові та Ялті.

Щоб долучитись до збору коштів на медичне обладнання в рамках акції, необхідно протягом листопада 2011 року придбати у будь-якому закладі МакДональдз символічне сердечко, брелок або ексклюзивний аудіодиск «Зіркові колискові», а 13 листопада – картоплю фрі. Всі кошти від покупки цих товарів (за винятком ПДВ та собівартості картоплі фрі) буде передано у фонд акції.

Медичний напрямок допомоги в рамках акції «День щастя в МакДональдз» було обрано за участі Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000», який має значний досвід реалізації маштабних благодійних проектів в Україні. Цьогорічна акція покликана зібрати кошти для придбання неонатологічного обладнання. В рамках благодійності буде придбано сучасне медичне обладнання для відділень реанімації та інтенсивної терапії новонароджених дітей, а також відділень виходжування недоношених новонароджених.

«День Щастя в МакДональдз» підтримують і провідні дитячі лікарі України. Завідуюча відділенням виходжування недоношених дітей НДСЛ «ОХМАТДИТ», Тетяна Орлова так коментує актуальність неонаталогії – обраного медичного напрямку в 2011 році: «В Україні кожен рік передчасно народжується близько 50 000 дітей, і більшість з них треба виходжувати в спеціалізованих відділеннях. Передчасно народжена дитина потребує пролонгованої штучної вентиляції легень, моніторингу життєво важливих функцій, оптимальних умов виходжування в інкубаторах, парентерального живлення. Ця допомога неможлива без медичного обладнання, що відповідає вимогам сучасних перинатальних технологій.»

«Високий рівень дитячої смертності є дуже серйозною проблемою в Україні. Щоб зберегти життя недоношених і слабких діток та допомогти їхньому організму почати функціонувати самостійно, їм потрібне спеціальне медичне обладнання, якого в українських лікарнях катастрофічно не вистачає. Сподіваємося, що цього року завдяки нашим спільним зусиллям ми зможемо придбати сучасне медичне обладнання, яке допоможе зберігати життя маленьких українців», – прокоментував початок акції Іан Борден, генеральний директор «МакДональдз Юкрейн».

Після завершення акції буде оприлюднений загальний обсяг коштів, які було зібрано в результаті проведення «Дня Щастя» в 2011 році.

Акція проводиться в Україні з 2002 року. За 9 років проведення «Дня Щастя» було зібрано більше 7 мільйонів гривень, на які було придбано обладнання для 47 дитячих лікарень у 28 містах Україні.

 

 

«МакДональдз Юкрейн» є лідером у галузі ресторанів швидкого обслуговування в Україні. Перший заклад «МакДональдз» в Україні було відкрито 24 травня 1997 у Києві. В 21 місті України працює 71 заклад, обслуговуючи приблизно 300 тисяч відвідувачів щодня. «МакДональдз» - один із найбільших іноземних інвесторів в Україні: компанія вклала у розвиток мережі та інфраструктури понад 150 мільйонів доларів. Сьогодні в компанії працює близько 7000 людей. Компанія «МакДональдз Юкрейн» визнана найкращим роботодавцем в Україні за результатами дослідження задоволеності співробітників «Кращі роботодавці України – 2010», яке проводилося компанією Hewitt Associates (США) спільно з HR Center (м. Київ). Для більш детальної інформації, будь ласка, відвідайте наш сайт: www.mcdonalds.ua або www.my-company.com.ua . Читайте новини компанії у соціальних мережах: http://www.facebook.com/McDonaldsUA та http://twitter.com/#!/McDonaldsUA

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

live comments feed...